شرایط پرداخت سفارشات چونک :

خرسندیم که وبسایت چونک را به‌عنوان بستری امن برای ثبت سفارش‌ها و خریدهای خود انتخاب نموده‌اید.

روش‌های پرداخت در چونک به‌ چهار صورت پرداخت آنلاین، پرداخت در محل، واریز به شماره حساب/ شماره شبا و کارت به کارت امکان‌پذیر است. همکاران ما پس از تایید پرداخت در اسرع وقت سفارش شما را پردازش کرده و ارسال آن را در اولین فرصت ممکن به جریان می‌اندازند. در تمامی مراحل از زمان ثبت سفارش تا زمان تحویل، مشتریان از طریق پیامکی که از جانب چونک ارسال می‌شود با ما در ارتباط خواهند بود.
در صورتیکه قصد پرداخت آنلاین را داشته و سفارش خود را تا حداکثر 24 ساعت پس از ثبت نهایی پرداخت نکنید، سفارش شما لغو شده و ضروری است مجددا نسبت به انجام مراحل سفارش اقدام فرمایید.
برای سفارش‌هایی که قرار است به‌صورت پرداخت در محل تسویه ‌شوند، در صورت عدم پرداخت در زمان تحویل یا عدم حضور در محل، سفارش شما برگشت خورده و حداکثر 48 ساعت فرصت دارید سفارش خود را نهایی و پرداخت نمایید،  در غیر اینصورت سفارش شما از مرحله پردازش‌های انبار حذف شده و ضروری است مجددا نسبت به انجام مراحل سفارش اقدام فرمایید.

تبصره: در مورد سفارشات پرداخت در محلی که میزان سفارش از تعداد معینی بیشتر باشد، به گونه ای که رویه حمل و نقل آن خارج از رویه های معمول ارسال چونک باشد، پرداخت میزان مشخصی از مبلغ فاکتور بعنوان پیش پرداخت از جانب مشتری و قبل از تحویل الزامی می باشد. 

شماره حساب رسمی چونک جهت واریز وجوه سفارشات مشتریان عزیز بدین شرح است : 8225664379 بانک ملت

همچنین شماره کارت رسمی چونک جهت رفاه حال شما عزیزان در پرداخت وجوه سفارشات بدین شرح است :

6104337643697095 بانک ملت به نام هنر و فناوری آوازه ایرانیان

 

ارتباط با چونک

در صورتیکه هرگونه سوال یا پیشنهاد در ارتباط با شرایط پرداخت و ارسال چونک دارید آن را از طریق ایمیل چونک به‌نشانی زیر با ما در میان بگذارید:

support@choonak.com

عضویت در خبرنامه چونک