هدیه‌ای برای عشقِ گل و گیاه

هدیه‌ای برای عشقِ گل و گیاه

دوستت طرفدار محیط زیست است؟ عشقِ عجیبی به گل و گیاه دارد؟ حتما اتاقش پر از گلدان‌های رنگی با گیاه‌های عجیب و غریب است. اگر دنبال بهترین هدیه برایش هستید پس این مطلب را دنبال کنید.


وقتی بحثِ هدیه خریدن برای عاشقان گل و گیاه می‎شود که نسبت به گیاه خود بسیار حساس‎اند و مدام تکرار می‎کنند: «مواظب باش گلم را خراب نکنی!»، تنها خرید گیاه به ذهنمان می‌رسد و بس!
سعی نکنید انتخابتان را محدود کنید چون کادو‌های هیجان‌انگیز دیگری نیز در راه هستند!


با کادو‌های هیجان‌انگیز آشنا شو!

• تابلویی از جنس گیاه: یک تابلو چوبی بردارید و با چسباندن مفتول و تزئین گیاه بر روی آن، یک هدیه فراموش نشدنی بسازید.این یکی از خلاقانه‌ترین هدیه‌هایی است که به ذهن هیچ کسی خطور نمی‌کند.

هدیه‌ای برای عشق گل و گیاه

هدیه‌ای برای عشق گل و گیاه

• کیف پارچه‌ای برای طرفدار محیط زیست: ممکن است دوست شما طرفدار محیط زیست و حیوانات هم باشد پس با خرید کیف‌های چرمی که از پوست حیوانات ساخته می‌شود حتما مخالف است. با خرید یک کیف دوشی پارچه‌ای یا هر مدل دیگری، او را نیز خشنود کرده‌اید.

هدیه‌ای برای عشق گل و گیاه

• گلدان خمیری درست کنید: کمی خلاقیت و حوصله به خرج داده و با کمی خمیر مجسمه‌سازی، گلدان‌های کوچک و بامزه بسازید تا هدیه‌ای متفاوت برای دوستتان باشد. دوستتان می‎تواند آن را به عنوان دکور بر روی میز آباژور خود بگذارد. اگر کنجکاو شده‌اید پس این ویدیو را از دست ندهید!

هدیه‌ای برای عشق گل و گیاه

• شمع و گل، دو همراه همیشگی: شمع و گل از قدیم، یکی از جدا‌نشدنی‌ترین همدم‌ها بوده‌اند. حالا فکرش را بکنید که برای دوستتان، شمع و جا‌شمعی باحال بخرید. اتاق دوستتان به زیباترین فضای خانه تبدیل می‌شود. این می‌تواند سلیقه شما باشد که چه نوع شمعی بخرید.

• قاب موبایل گل گلی: دوستت هر کجا که باشد، هدیه تو نیز با او خواهد بود. یک قاب با طرحِ گل های رنگارنگ، می‌تواند یک انتخاب ساده اما ماندگار باشد.

هدیه‌ای برای عشق گل و گیاه

هدیه‌ای برای عشق گل و گیاه

• عطری از گل‌های بهاری: بهتراز این کادو پیدا می‌شود؟ عطری از گل‌ مورد‌علاقه‌اش به او هدیه بده تا همیشه با استشمام آن، یاد تو بیفتد.

• گلدان فانتزی برای دوستِ فانتزی: شاید یکی از دغدغه های گیاه‌دوستان، داشتن یک گلدان خاص باشد. گلدان‌های «برند سدار» دارای همین خصوصیت هستند. فرم‌های مختلف آن، انتخاب شما را نا‌محدود و دکور دوستتان را فانتزی خواهد کرد.

هدیه‌ای برای عشق گل و گیاه

هدیه‌ای برای عشق گل و گیاه

• بذری برای زندگی: با خرید بذر گیاهِ مورد‌علاقه‌اش، یک زندگی را به او هدیه داده‌اید. می‌توانید گلدان و خاک هم در کنارش هدیه دهید.

• گلدان شیشه‌ای، خانه‌ای برای گیاهِ تو: دوستتان می تواند کمی آب در گلدان شیشه‌ای «برند هیاس» بریزد و چند شاخه گیاه زیبا در آن بگذارد.

هدیه‌ای برای عشق گل و گیاه

با خرید هر کدام از این موارد مطمئنا می توانید یک فرد عشقِ گل و گیاه را ذوق زده و خوشحال کنید.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.