چند پیشنهاد مقرون به صرفه برای هدیه سازمانی

چند پیشنهاد مقرون به صرفه برای هدیه سازمانی

اگر برای برند سازمانی خود ارزش قائل هستید، به کسانی که شما را برای تجارت انتخاب کرده‌اند نشان دهید که به این انتخاب اهمیت می‌دهید. هدیه می‌تواند حاوی یک پیام ارتباطی بین شما و مشتریانتان باشد. ارتباط زمانی به بهترین نحو شکل می‌گیرد که شما شناخت مطلوبی از مخاطبتان داشته باشید. به منظور این شناخت می‌توانید قوانین و ضوابط سازمان مقابلتان را بررسی کرده و مطابق با عرف آن مجموعه هدیه‌ای مناسب انتخاب کنید.


یکی از نکات قابل توجه در خرید هدیه سازمانی، متمایز بودن شما از رقبا است. مشتریان شما بی‌شک با چند مجموعه دیگر هم‌چون شما در حال کسب و کار هستند. هدیه سازمانی مورد انتخاب شما می‌تواند کاربردی، ماندگار و اصیل باشد. انتخاب یک محصول صنایع دستی پیشنهاد چونک است برای شما به عنوان یک هدیه ارزشمند. محصولات صنایع دستی علاوه بر زیبایی و کاربردی بودن، به عنوان سفیر فرهنگی، اصالت هنر دست را گسترش می‌دهند. برای تهیه یک هدیه با ماهیت صنایع دستی الزاما نباید هزینه بالایی را متقبل شوید. چونک چند پیشنهاد زیر پنجاه هزار تومن برایتان دارد تا با خیالی آسوده، در تعداد بالا خریدی مناسب و زیبا داشته باشید. این محصولات همگی صنایع دستی بوده و ارتباط احساسی با مخاطبتان برقرار خواهد کرد.

ماگ‌های سرامیکی چغوک با فرم و سایز هیجان‌انگیز، می‌تواند یک تابستان خنک را تداعی کرده و هر روز و هر لحظه از دِتاکس‌ها و نوشیدنی‌های گوارا پر و خالی شود.

ماگ سرامیکی برند چغوک

بطری‌های دوقلو شیشه‌ای الوان بلور، علاوه بر خاص کردن دکور آشپزخانه، می‌توانند درون یخچال را نیز رنگی و شاد کنند.

سرویس‌های اردور خوری، یک جفت شمعدان چوبی هیرا، محصولات قلمکار زابلیان، ظروف سفالی میبد مروارید، تکوک و جیران، همگی نمونه‌هایی از ذوق هنرمند ایرانی بوده و در عین حال هدیه‌ای مقرون به صرفه برای سازمان شما خواهد بود.

ظروف میبد مروارید

برند تکوک

اگر در زمینه کسب و کار با اطلاعات به روز شده در حال فعالیت هستید، حتما می‌دانید یکی از مهمترین اصول کار، بازاریابی صحیح است. «بازاریابی قطره‌ای» کمپینی است که این روزها طرفداران زیادی داشته و بازخورد آن نیز مثمر ثمر بودنش را نشان می‌دهد. همان‌طور که از اسمش پیداست این کمپین سعی در اطلاع‌رسانی در بازه‌های زمانی مناسب دارد. اگر هدیه در زمان مناسب به دست مشتری برسد حس خوشایندی از مجموعه شما را القا کرده مشتری به فکر پاسخی مناسب برای هدیه شما خواهد بود.

انتخاب شما به عنوان مدیر یک مجموعه، جنبه‌های زیادی را شامل می‌شود. با این انتخاب نه تنها باید به فکر هزینه‌های مجموعه باشید، بلکه سلیقه مخاطب، کاربردی بودن کالا، قابلیت تبلیغ و ماندگاری برندتان را نیز به همراه داشته باشد.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.