تندیس‌های چونک در دستان ستارگان استارت‌آپی ایران

تندیس‌های چونک در دستان ستارگان استارت‌آپی ایران

فروشگاه آنلاین صنایع دستی و هنری چونک با ساخت 18 تندیس انار از دومین همایش کارآفرینان استارتآپی کشور حمایت کرد. سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و ستارگان کسبوکارهای آنلاین ایران مانند مدیران دیجی کالا، آپارات، کافه بازار و... تندیس چونک را دریافت کردند.


 تندیس‌های شب یلدای چونک

فروشگاه آنلاین صنایع دستی و هنری «چونک» در دومین همایش یلدای کارآفرینان استارت‌آپی ایران که با شرکت بیش از ۷۰۰ نفر در سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، به‌عنوان اسپانسر اصلی حضور داشت. معرفی ظرفیت‌های صنایع دستی ایران، حمایت از اکوسیستم استارت‌آپی و تاثیری که بر اشتغال‌زایی در کشورمان دارد، از مهمترین اهداف حضور چونک در این همایش بوده و با تهیه 18 تندیس انار که به‌عنوان تندیس یلدا نامگذاری شدند، از این رویداد استارت‌آپی حمایت کرد. همچنین ویدیویی که تیم چونک از مراحل بافت پارچه زری به‌عنوان یکی از هنرهای فاخر اما فراموش‌شده ایرانی و مراحل ساخت تندیس‌های یلدا تهیه کرده بود، پخش شد.

 

چونک حامی همایش یلدای استارت‌آپ

در این همایش که استارت‌آپ‌های بزرگ ایرانی و بنیان‌گذاران آن‌ها از جمله مهمانان آن بودند در خصوص مهم‌ترین مسائل، چالش‌ها و راهکارهای پیش‌روی اکوسیستم استارت‌آپی در ۵ پنل مجزا بحث‌های کارشناسی مفصلی صورت گرفت. همچنین در بخشی از این همایش سورنا ستاری، معاون علم و فناوری رییس‌جمهور حضور داشت که به به رشد اکوسیستم استارت‌آپی در سال‌های اخیر اشاره داشت و حمایت از این فضا را وظیفه همه دانست که نتیجه آن منجر به رشد اقتصاد ملی خواهد شد. گفتنی است که در پایان همایش، تندیس دست‌ساز چونک به حسام آرمندهی رییس هیات مدیره کافه بازار، حمید و سعید محمدی مدیران دیجی کالا و محمدجواد  شکوری‌مقدم بنیانگذار آپارات، هادی فرنود بنیانگذار کاموا، حمیدرضا احمدی بنیانگذار ایوند، ناصر غانم‌زاده مدیر شرکت سرمایه‌گذاری جسورانه اُپاتان و آرش میلانی از فعالان اکوسیستم تبریز، به پاس تلاش‌هایی که برای توسعه اکوسیستم استارت‌آپی انجام داده‌اند، اهدا شد. سورنا ستاری هم به‌عنوان دولتمردی که در سال‌های گذشته با حمایت‌های خود به رشد این اکوسیستم کمک کرده با دریافت تندیس مورد تقدیر قرار گرفت.

 

 سورنا ستاریشما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.