کمپین «چند درصد ایرانی هستی؟»

کمپین «چند درصد ایرانی هستی؟»

چونک به عنوان فروشگاهی تخصصی در حوزه صنایع دستی و دست سازه‎های هنری خلاقانه به دنبال ایجاد بستری الهام بخش است تا مردم سبک هنری خود را از میان هنر و فرهنگ اصیل ایرانی پیدا کنند. کمپین «چند درصد ایرانی هستی؟» تلاشی کوچک در راستای این هدف بزرگ است.


«چند درصد ایرانی هستی؟»؛ کمپینی خلاقانه با فضایی جالب و مفرح است که شرکت کننده باید به مجموع ده سوال در پنج دسته‎بندی موضوعی مختلف شامل فیلم، موسیقی، غذا، گردشگری و چیدمان و استایل با توجه به سلیقه شخصی‎اش پاسخ دهد.

 روال کمپین به این شکل است که ۲ سوال در هر دسته موضوعی، مطرح می‎شود و با جواب دادن به آن‎ها، برنده کدهای تخفیف از طرف اسپانسر مربوط به آن بخش خواهید شد. البته بعد از پاسخ به تمامی سوالات در قرعه‎کشی بزرگ مسابقه «چند درصد ایرانی هستی؟» نیز شرکت داده می‎شوید. از طرفی بعد از هر سوال، درصدی برای ایرانی بودن شما تعیین می‎شود و در نهایت با اتمام مجموع ده سوال، میزان ایرانی بودن به صورت عددی بر حسب درصد مشخص خواهد شد که قطعا این رقم به لحاظ آماری نتیجه دقیق و همه جانبه‎ای برای سنجش میزان ایرانی بودن سبک زندگی هر فرد نیست.

قوانین شرکت در مسابقه «چند درصد ایرانی هستی؟» را اینجا بخوانید.

این کمپین تنها برای ترغیب شرکت‎کنندگان به فکر کردن درباره سبک زندگیشان است، تفکری که شاید موجب توجه به جنبه‎های جدیدی از سبک زندگیشان شود. همچنین این کمپین به دنبال حذف جنبه‎های غیر‎ایرانی زندگی نیست چرا که نه تنها این وجوه قابل حذف یا نادیده گرفتن نیستند بلکه وجود این جنبه‎های غیرایرانی و متفاوت بسیار لذت بخش و دوست‎داشتنی‎ است و باید آن‎ها را زندگی کرد. ما معتقدیم یافتن یک سبک زندگی منحصر به فرد، هنری است که می‎توان آن را فراگرفت. هر یک از ما می‎توانیم با اضافه کردن نکات مثبت سبک زندگی غیر ایرانی و همزمان توجه به نکات اصیل سبک زندگی ایرانی، لایف استایلی مختص به خود بسازیم و از آن لذت ببریم.

چونک در این کمپین با راه انداختن یک بازی سرگرم کننده 60 ثانیه‎ای به دنبال آن است تا هر شرکت‎کننده نه تنها در طول مسابقه بلکه پس از آن نیز شروع به پرسشگری از خود درباره سبک زندگی‎اش کند و اینگونه به شناخت جامع‎تری برسد.

چونک به عنوان ایده پرداز و مجری کمپین «چند درصد ایرانی هستی؟» با همراهی چهار همکار تجاری خود یعنی فیلیمو، نواک، چلیوری، جاباما این مسابقه را  از ۲۷ مرداد تا ۹ شهریور برگزار خواهد کرد و قرعه‌کشی جایزه بزرگ مسابقه «چند درصد ایرانی هستی؟»، ۹ شهریور ماه در روز پایانی نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و واقع در غرفه چونک انجام و همزمان به صورت Live از حساب رسمی چونک در اینستاگرام (Choonakshop@) پخش خواهد شد. گفتنی است مسابقه به صورت حضوری نیز در طول روزهای برگزاری نمایشگاه صنایع دستی یعنی از تاریخ 3 تا 9 شهریور ماه جاری واقع در غرفه چونک برگزار می‎شود و علاقه‎مندان می‎توانند آن‎جا هم در کمپین «چند درصد ایرانی هستی؟» شرکت کنند.


 نکته مهم و جذاب ماجرا جوایز هیجان‎انگیز کمپین است که شامل موارد زیر می‎شود.

یک ست چیدمان به سبک ایرانی به ارزش ۲۰ میلیون تومان

۲ روز اقامت رایگان با یک همراه در جزیره کیش از جاباما

یک هفته سفارش غذای رایگان از چیلیوری

یک سال اشتراک رایگان از فیلیمو

یک سال اشتراک رایگان از نواک

برای شرکت در مسابقه «چند درصد ایرانی هستی؟»، اینجا کلیک کنید.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.