رادیو چونک ۱۲

رادیو چونک ۱۲

1397/05/25

امروز می‌خواهیم از سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی و کمپین «چند درصد ایرانی هستی؟» برایتان بگوییم.


سلام روز خوش

قسمت دوازدهم رادیو چونک را می‌شنوید.

امروز قرار است ابتدا از سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی برایتان بگوییم. سپس شما را با کمپین «چند درصد ایرانی هستی؟» آشنا کنیم.

سی ‌امین نمایشگاه ملی صنایع دستی

سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی شهریور ماه با بیش از ۵۰۰ غرفه در فضای هشت هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود. این نمایشگاه همزمان با نمایشگاه فرش از تاریخ ۳ تا ۹ شهریور ماه برپا است. سالن‌های ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱ به علاوه مجموعه سالن‌های ۲۵ نمایشگاه بین‌المللی به عرضه محصولات صنایع‌دستی از ۳۱ استان اختصاص خواهد داشت. نکته قابل توجه درباره این نمایشگاه اختصاص دادن غرفه‌های رایگان و امکانات به ۱۰ استان محروم کشور و مناطق زلزله زده سرپل‎ذهاب و کرمانشاه است. شهرها و روستاهای ملی و جهانی صنایع‌دستی نیز از امکانات و امتیازات ویژه‌ای برخوردارند. چونک در سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی غرفه دارد و آماده پذیرایی از علاقه‌مندان به این حوزه است.

همچنین چونک در فستیوالی در حوزه صنایع‌دستی که در کشور مجارستان برگزار می‌شود، شرکت کرده است.

نمایشگاه ملی صنایع دستی

کمپین «چند درصد ایرانی هستی؟»

«چند درصد ایرانی هستی؟»؛ کمپینی جذاب و خلاقانه با فضایی جالب و شادی‌آور است که شرکت‌کننده در آن باید به ده سوال در پنج دسته موضوعی متنوع نظیر فیلم، موسیقی، غذا، گردشگری و چیدمان مطابق با سلیقه شخصی خود جواب دهد. روال کلی کمپین بدین صورت است که دو سوال در هر دسته موضوعی برای شرکت‌کننده مطرح می‌شود و او با پاسخ دادن به آنها، برنده کدهای تخفیف از طرف اسپانسرهای مربوط به هر دسته‌بندی می‌شود. با شرکت کردن در کمپین «چند درصد ایرانی هستی؟» و پاسخ دادن به تمامی سوالات شما در قرعه‎کشی جایزه‎های بزرگ شرکت داده می‌شوید. نکته قابل توجه درباره کمپین این است که بعد از جواب دادن به تمامی سوالات درصدی برای ایرانی بودن سبک زندگی شما مشخص می‌شود البته این درصد به لحاظ آماری نتیجه دقیقی برای سنجش این امر نیست و تنها جنبه سرگرم‎کننده دارد. چونک به‌عنوان ایده‌پرداز و مجری این کمپین، با همراهی همکاران تجاری خود یعنی فیلیمو،‌ نواک، چیلیوری و جاباما این کمپین را از ۲۷ مرداد تا ۹ شهریور برگزار می‌کند و قرعه‌کشی جایزه بزرگ آن، ۹ شهریور همزمان با روز پایانی نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در غرفه چونک برگزار می‎شود. گفتنی است این مراسم به صورت لایو از حساب رسمی چونک در اینستاگرام پخش خواهد شد.توجه داشته باشید این کمپین به صورت حضوری نیز در طول روزهای برگزاری نمایشگاه ملی صنایع‌دستی از تاریخ ۳ تا ۹ شهریور نیز در غرفه چونک برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به غرفه چونک در آنجا نیز در کمپین «چند درصد ایرانی هستی؟» شرکت کنند. جوایز میلیونی و هیجان‌انگیز این کمپین شامل یک ست چیدمان به سبک ایرانی به ارزش ۲۰ میلیون تومان، ۲ روز اقامت رایگان با یک همراه در جزیره کیش از جاباما،  یک هفته سفارش غذای رایگان از چیلیوری، یک سال اشتراک رایگان از فیلیمو، یک سال اشتراک رایگان از نواک است.

هفته‌های بعد هم با شما هستیم.

رادیو چونک را بشنوید. شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.