10 ایده کادو خریدن برای زوج‌های دوست‌داشتنی!

10 ایده کادو خریدن برای زوج‌های دوست‌داشتنی!

پیدا کردن کادو برای یک شخص بسیار سخت است. برای دو نفر چطور؟ این 10 تیتر را بخوانید تا با خیال راحت برای زوج موردعلاقه‌تان، کادو بخرید.


اگر تولد یک زوج یا سالگرد ازدواج‌شان است،حتما به فکر فرو می‌روید. چه کادویی بخرم تا برای هر دو آن‌ها قابل استفاده باشد؟ کمی خلاقانه‎تر از بقیه باشد؟ حتما این سوال‌ها به ذهن‌تان خطور خواهد کرد. با ما همراه شوید تا کادو‌هایی را معرفی کنیم که ممکن است ساده به نظر بیایند اما یکی از بهترین انتخاب‌ها برای زوج‌ها محسوب ‌می‌شوند.

1.ماگ برای زوجِ سحرخیز: اگر یکی از خصوصیات این زوج، سحرخیز بودن است و با عجله به سرکار می‌روند پس ماگ، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای آن‌ها است.

ماگ برای زوجِ سحر‌خیز

ماگ برای زوجِ سحر‌خیز

2.پیش‌بند برای زوجِ آشپز: شاید کم‌تر کسی این کادو به ذهنش خطور کند اما یکی از خاص‎ترین کادوها برای زوجِ آشپز است.

پیش‌بند برای زوجِ آشپز

3.پیک‌نیک برای زوجِ عاشق‌پیشه: یک سبد پیک‌نیکِ تمام و کمال می‌تواند یک انتخاب عالی برای زوج‌هایی باشد که آخر هفته خود را بیرون از خانه می‌گذرانند.

سبد پیک‌نیکسبد پیک‌نیک
4.ثبت خاطره‌ها: به زوجِ مورد‌علاقه خود وسیله‌ای را هدیه دهید تا خاطرات ماندنی خود را ثبت کنند.

ثبت خاطره‌ها
5.اسپیکر برای زوجِ خوش‌گذران: زوج مورد‌نظر شما خوش گذرانند؟ هر روز بیرون می‌روند و عاشقِ موسیقی هستند؟ پس شانس آوردید! چون که یک اسپیکرِ خوش‌رنگ، می‌تواند بهترین هدیه برای آن‌ها باشد.

اسپیکر برای زوجِ خوش‌گذران
6.چشم‌بند برای زوجِ خواب‌آلود: اگر این زوج کمی خواب‌آلود هستند و در هر مواقعی نیاز به خواب دارند، چشم‌بند، هدیه ‌هیجان‌انگیزی خواهد بود.

چشم‌بند
7.شمع، برای زوجِ رمانتیک: با انواع شمع می‌توانید یک فضای رمانتیک و عاشقانه را به این زوج هدیه دهید.

شمع؛ یک هدیه رمانتیک
8.مجسمه با نماد عشق: مجسمه عشق «برند چغوک» می‌تواند نماد عشقی باشد که زوج به هم دارند و دکوراسیون خانه را مدرن‌تر خواهد کرد. اگر به این نوع هدیه‌های دکوری برای زوج علاقمندید پس محصولات دیگر این برند را از دست ندهید!

مجسمه با نمادِ عشق
9.بازی فکری مهیج: برای یک دورهمی آماده‌اید؟ اگر این زوج به دوستانِ خود و تفریح آن‌ها اهمیت می‌دهند پس یک بازی فکری هدیه‌ای متفاوت خواهد بود!

بازی فکری مهیج
10.بلوز برای عشاق: یک جفت بلوز بخرید و به صورت ساده، اسم آن‌ها یا چیزی که سمبل عشق‌شان باشد را روی بلوز‌ها چاپ کنید.

بلوز برای عشاق

اگر از آن دسته اشخاصی هستید که برای انتخاب یک هدیه مناسب زمان صرف می‎کنید پس خواندن این مقاله‌‎ها را از دست ندهید!شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.