اجرایی کردن ایده خانه ایرانی

اجرایی کردن ایده خانه ایرانی

ایده خانه ایرانی با پیام "کاربردی بودن صنایع دستی در زندگی روزمره" در هشتمین نمایشگاه بین المللی میدکس که مهمترین رویداد حوزه معماری و دکوراسیون داخلی در ایران به شمار می رود، اجرایی می شود. 


ایده خانه ایرانی با پیام "کاربردی بودن صنایع دستی در زندگی روزمره" در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس که مهمترین رویداد حوزه معماری و دکوراسیون داخلی در ایران به شمار می رود٬ اجرایی می‌شود. در این نمایشگاه اصول چیدمان خانه با دست‌سازه‌های هنری و وجوه کاربردی صنایع دستی در زندگی روزمره در جهت ترویج گفتمان مصرف صنایع دستی معرفی می‌شود.

چونک به‌عنوان اجراکننده این ایده امیدوار است که با این اقدام بتواند ذهنیت رایج در مورد صنایع و هنرهای دستی را که عمدتا بر جنبه تزیینی‌شان تاکید می‌شود، با نمایش خانه واقعی ایرانی تغییر دهد تا بدین وسیله زمینه حمایت از آثار خلاقانه و بااصالت ایرانی و سازندگان‌شان را فراهم سازد.

دکتر بهمن نامورمطلق، معاون صنایع دستی کشور، دکتر محمودیان دبیر کل دفتر صادرات معاونت صنایع دستی، جمعی از کارشناسان صنایع دستی و کارشناسان معماری، مسئولان سازمان میراث فرهنگی و اصحاب رسانه در آیین رونمایی از غرفه خانه ایرانی چونک شرکت می‌کنند. 

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس (معماری، خانه مدرن، دکوراسیون داخلی) از روز پنج‌شنبه 21 دی‌ماه تا روز یک‌شنبه 24 دی‌‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و غرفه خانه ایرانی در سالن 38 واقع شده است.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.