هدیه‌ای برای عشقِ کتاب

هدیه‌ای برای عشقِ کتاب

یک دوست اهل کتاب دارید اما نمی‌دانید چه هدیه‌ای برایش مناسب است؟ پس این مقاله را دنبال کنید تا بهترین کادوها را به شما معرفی کنیم.


یک دوستِ اهل کتاب، شخصیت خاص و منحصر به فردی دارد. به عنوان مثال، یک ماه را صرف خواندن یک کتاب جالب می‌کند! شخصیتی دارای تخیل قوی و درون گرا است؛ اما واقعا چه کادویی برای چنین شخصیتی که نزدیک‌ترین دوستش کتاب است، باید خرید؟ با ما همراه شوید تا مناسب‌ترین کادوها را برای این شخصیت دوست‌داشتنی معرفی کنیم.

• کتاب: اولین کادویی که برای این دوست به ذهن می‌رسد، کتاب است. مطمئن باشید اگر هر سال هم برایش بخرید، از این کادو خسته نخواهد شد زیرا تکراری نمی‌شود پس می‌توانید هر نوع کتابی، هر سال برای تولدش بخرید.

کتاب

• دستگاه تایپ، یک کادو ناب: اگر دوستتان در نوشتن نیز ماهر است پس دستگاه تایپ، یک هدیه ناب و عالی برای او محسوب می‌شود؛ می‌توانید از عتیقه‌فروشی‌ها یا بازار آن را با یک قیمت مقطوع تهیه کنید.

دستگاه تایپ

• مارک بوک: اگر کتاب‌های زیادی دارد و صفحه هر کدام را گم کرده است؟ پس دست به کار شوید و چند مارک بوک برایش بخرید تا صفحاتش را گم نکند.

مارک بوک

مارک بوک

• پک آهنگ آرامش‌بخش: همه می‌دانیم که این نوع شخصیت‌ها همیشه به خلوت احتیاج دارند پس دادن پکی از آهنگ‌های آرامش‌بخش به عنوان هدیه، می‌تواند خلوت دوستتان را دل‌انگیزتر از همیشه کند.

• دفترچه به سبک خودش: کتابخوان‌ها، همیشه به یک دفترچه احتیاج دارند؛ برای نوشتن لیست کتاب‌هایی که خوانده‌اند یا کتاب‌هایی که قرار است بخوانند. برای دوستتان یک دفترچه خریده و داخلش با دستخط خودتان، تولدش را تبریک بگویید.

دفترچه به سبک خودش

• شخصیت موردعلاقه‌اش را زنده کنید: اولین عشق هر کتابخوانی، شخصیت اصلی کتابش است. یک خلاقیت به خرج داده و ماکتی از شخصیت موردعلاقه‌اش ساخته یا عروسکش را بخرید! مطمئن باشید یکی از بهترین کادوها برایش تلقی می‌شود.

• پول برای کتاب: اگر خیلی به کادو خاصی فکر نمی‌کنید پس با پول دادن، به او لطف بزرگی کرده‌اید! یک کارت تبریک هم به او داده و سفارش کنید که با این پول کتاب بخرد. هدیه‌ای خلاقانه اما ساده!

• کارت هدیه: از جایی که این نوع شخصیت‌ها، زندگیشان کتاب است و تمام نوشته‌های یک کتاب، رویشان تاثیر می‌گذارد، دادن یک کارت هدیه با جمله‌ای زیبا، ماندگارترین هدیه است پس یک جمله تاثیرگذار نوشته و به او هدیه داده تا همیشه جمله‌ شما در ذهنش بماند.

• یک تابلو با پیام انگیزشی: مانند هدیه قبلی، این دفعه یک تابلو به او هدیه دهید. می‌توانید خودتان جمله‌ای برایش نوشته و آن را قاب کرده یا یک تابلو آماده با نوشته‌ای تاثیرپذیر، بخرید. این کادو نظرتان را جلب کرده؟ پس با دیدن این ویدیو، یک تابلو بامزه‌تر خلق کنید!

یک تابلو با پیام انگیزشی

• عود، یک کادو لذت‌بخش: اگر زیادی به فکر دوستتان هستید پس یک عودسوز و بسته‌ای عود با عطری که دوست دارد، بخرید تا با آرامش بیشتری کتاب بخواند. اگر دنبال عودسوز خاصی هستید پس «عودسوز برند آپریگون» بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. یک کادو کوچک اما لذت‌بخش!

• زیورآلات برای دوست کتابخوانم: دوست دارید کادوتان همیشه همراهش باشد؟ پس زیورآلات انتخاب فوق‌العاده‌ای است؛ می‌توانید گردنبندهای فلزی با نماد کتاب بخرید. اگر دوستتان زن است، «گردنبندهای برنجی برند نسرین و گردنبندهای سوزندوزی برند آزاد» و اگر دوستتان مرد است، «دستبندهای چرم برند زرنیک» بهترین هدیه محسوب می‌شود!

 کادوهایی که به شما معرفی شد، معقول‌ترین گزینه‌ها برای شخصیت‌های «عشقِ کتاب» به شمار رفته و‌ می‌توانید هر کدام را که دوست داشتید، بخرید.
اگر این مقاله شما را به مقاله‌های «کادو چی بگیرم» علاقمند کرده پس روی لینک کلیک کرده تا بیشتر با موضوع کادو خریدن آشنا شوید.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.