چونک، برند برگزیده سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع دستی

چونک، برند برگزیده سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع دستی

1397/08/01

شرکت هنر و فناوری آوازه‌ی ایرانیان، چونک به عنوان برند برگزیده و فعال در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دستی و بزرگترین فروشگاه اینترنتی صنایع دستی کشور مورد تقدیر قرار گرفت. 


مراسم تجلیل از برترین‌های سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی

مراسم تجلیل از برترین‌های سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی، امروز سه‌شنبه ۱ آبان، با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، پویا محمودیان معاون صنایع‌دستی کشور و جمعی از مسئولان، صنعتگران، هنرمندان و فعالان صنایع‌دستی در سالن فجر سازمان میراث‌فرهنگی برگزار شد.

علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این مراسم با اشاره به اهمیت حوزه صنایع‌دستی از شرایط فعلی ابراز خرسندی کرده و قدردانی کرد. ایشان تاکید کرد در شرایط سخت فعلی با حمایت‌های دولت پایه‌های صنایع دستی کشور را بیش از پیش مستحکم‌تر خواهد کرد و همچنین با مطرح کردن ایده‌ی ادامه دار بودن چنین جلساتی به‌عنوان جلسات مشورتی و دوره‌ای،  شنیدن صحبت‌ها و حرف‌های هنرمندان صنایع‌دستی را ابزار اصلی بهبود مسیر پیش روی صنایع‌دستی نامید.

مونسان هنرمندان و فعالان صنایع‌دستی را خطاب قرار داد و این اطمینان را داد که با حمایت کامل سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به ۲میلیارد دلار صادرات صنایع دستی در کشور دست خواهیم یافت.
به نقل از سایت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری "پویا محمودیان معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نیز در این مراسم گفت: «خوشبختانه در سی‌امین نمایشگاه صنایع‌دستی که شهریورماه امسال برگزار شد، شاهد حضور "پارسا" کودک ۷ ساله ایرانی بودیم که نابغه صنایع‌دستی است و در نمایشگاه امسال کارهای هنری خود را به افراد هدیه می‌داد.»

او گفت: «در کنار خانه ایرانی، امسال در نمایشگاه صنایع‌دستی شاهد حضور  یک خانواده ایرانی نیز بودیم، "پارسا" کودک ۷ ساله ایرانی که پدر و مادری هنرمند دارد در نمایشگاه صنایع‌دستی فعالیت می‌کرد و هر هنری که تولید می‌کرد را به افراد هدیه می‌داد و تصمیم گرفته ایم که این کودک ۷ ساله ایرانی به نمایشگاه میلان ایتالیا اعزام شود. این در حالی است که کوچک‌ترین کلاش باف ما نیز یک کودک ۸ ساله در غرب کشور است که چهار نسل قبل از او نیز کلاش باف هستند.»

او افزود: «خوشبختانه نمایشگاه صنایع‌دستی امسال با تبلیغات بسیار خوبی همراه بود و استقبال بسیار خوبی از این نمایشگاه انجام شد به‌گونه‌ای که برخی از غرفه‌های ما دو روز قبل از اختتامیه تمام محصولات خود را به فروش رسانده بودند.»

تقدیر از برند چونک، به عنوان برگزیده سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع دستی 

در پایان این مراسم به‌صورت نمادین از تعدادی از برترین‌های این نمایشگاه با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تجلیل به عمل آمد و سایر افراد برگزیده نیز با اهدای لوح تقدیر تجلیل شدند. شرکت هنر و فناوری آوازه‌ی ایرانیان، چونک به عنوان برند برگزیده و فعال در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دستی کشور و بزرگترین فروشگاه اینترنتی صنایع دستی کشور نیز مورد تقدیر قرار گرفت. 

 
شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.