3 نکته بسیار مهم برای خریدن بهترین کادو!

3 نکته بسیار مهم برای خریدن بهترین کادو!

کادوهایتان تکراری به نظر می‌رسند؟ پس حتما 3 نکته مهم را فراموش کرده‌اید! در این مقاله، ما نکات مهمی در مورد خرید کادو را به شما یادآوری ‌می‌کنیم؛ تا بهترین کادو را برای عزیزتان بخرید.


اگر برای خرید یک کادو، شروع به نوشتن لیست کردید؛ اما هیچ ایده‌ای به ذهن‌تان نمی‌رسد، شاید یک نکته‌ کلیدی جا مانده است! در این مقاله، ما 3 نکته مهم در خرید کادو را به شما یادآوری می‌کنیم.

چه چیزی کادو بدهیم و چه چیزی ندهیم

قبل از اینکه سراغ 3 نکته برای کادو خریدن برویم، باید یک نکته دیگر را به شما یادآوری کنیم؛ از دادن کادوهای تکراری خودداری کنید! ما اسم این نوع کادوها را «کادوهای خسته‌کننده» گذاشته‌ایم زیرا فقط برای یک بار هیجان‌انگیز هستند.
همچنین هرگز یک کارت هدیه را به عنوان کادو ندهید! انگار منظور خود را به این صورت می‌رسانید «من نمی‌دانستم چه چیزی برایت بخرم و این کادو به ذهنم رسید!»

حالا به 3 نکته مهم در کادو خریدن می‌رسیم:

• مفید بودن
• غافلگیرکننده
• با‌کیفیت


1. کادو باید مفید و قابل استفاده باشد

وقتی کادویی را به دوستتان می‌دهید، حتما در نظر بگیرید که از آن بارها استفاده کند. به طور قطع، شما کادویی را نمی‌دهید که غیرقابل استفاده باشد! پس کادوهای یک‌بار مصرف را از لیست خود خط بزنید؛ فقط مطمئن شوید که بر اساس نیازش باشد.
به عنوان مثال: اگر دوستتان یادش می‌رود که موبایلش را شارژ کند و در مواقع ضروری باتریش تمام می‌شود پس این بهترین موقعیت برای خریدن یک پاور بانک است. در نتیجه، مشکلش را پیدا کرده و یک کادو بسیار مفید برایش بخرید!

کادو باید مفید و قابل استفاده باشد

2. کادو باید غافلگیرکننده باشد

هیچ چیز هیجان‌انگیزتر از این نیست که ندانید دوستتان چه کادویی برایتان خریده است! یکی از راه‌های غافلگیر کردن، زودتر دادن کادو قبل از تولد است؛ با این کار، شما عشق و توجه‌تان را به او نشان داده‌اید.
راه دوم، دادن کادویی است که انتظار آن را ندارند. به عنوان مثال: با پست، برایش یک دسته گل زیبا یا یک کادو غیرقابل انتظار بفرستید.

کادو باید غافلگیرکننده باشد

3. کادو باید باکیفیت باشد

« سلام! من امروز به فکرت بودم و این کادو باکیفیت را برایت خریدم.» یکی دیگر از نکات مهم در کادو خریدن، باکیفیت بودن آن است؛ اگر دوستتان به یک کفش گران‌قیمت علاقه‌مند است و نمی‌تواند آن را بخرد‌، شما این لطف را در حقش کرده و برایش بخرید! هم یک کادو باکیفیت خریده‌اید و هم دل او را شاد کرده‌اید.

کادو باید باکیفیت باشد

همیشه به این نکته مهم غیر از 3 نکته بالا توجه داشته باشید: اگر نیازهای عزیزانتان را در نظر بگیرید، مطمئنا در راه کادو خریدن به موفقیت بزرگی خواهید رسید.

پس این فرمول را فراموش نکنید:

• علاقه‌اش را در نظر بگیرید.
• به نیازش توجه کنید.
• چیزی را پیدا کنید که برایش مفید واقع شود.
• یک کادو غافلگیرکننده باشد.
• با کیفیتی بسیار خوب.

این فرمول را دنبال کرده تا همیشه در کادو دادن موفق باشید!

اگر به دنبال نکات قابل توجه دیگری در زمینه کادو دادن هستید پس این مقاله را در لیست خواندنی‌های خود قرار دهید.



شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.