هدیه ایرانی در روز عشق جهانی

هدیه ایرانی در روز عشق جهانی

 روز عشق در راه است. روزی برای عشق ورزیدن و بیشتر دوست داشتن. هر کجای دنیا که باشید، هدیه دادن در روز عشق، یکی از نشانه‌های عشق ورزیدن است. اگر می‌خواهید، روز ولنتاین را در کنار کسی جشن بگیرید که وجودش برای شما ضروری‌ترین نیاز دنیاست؛ باید به فکر خرید هدیه‌ای خاص باشید. هدیه‌ای از دست‌سازه‌های هنری ایرانی چرا که هنرمند دست‌سازه‌اش را با عشق می‌سازد و این عشق خصوصی نیست، عشقی جهانی است؛ وقتی تو نیز آن را با عشق هدیه می‌دهی...


روز عشق یا روز عشاق (ولنتاین) در فرهنگ مسیحی  و مدرن غربی روز ابراز عشق است که در سال یک روز به آن اختصاص مییابد. این مناسبت در روز ۱۴ فوریه برگزار میشود و عشاق برای ابراز عشق به‌یکدیگر معمولا با خرید هدیه، گل سرخ و شکلات آن را با هم جشن میگیرند. البته خرید شکلات به‌همراه هدیه روز عشق، از محبوبیت بیشتری برخوردار است. در ایران و فرهنگ ایرانی، روز عشق در تاریخ 5 اسفند برگزار میشود و جشن اسفندگان (سپندارمذگان) یا جشن مژدهگیران نام دارد که این روز را روز بزرگداشت زن و زمین میدانستند. در روز عشق چه از نوع ایرانی و چه غربی، هدیه نمادی از عشق است که علاوه بر کاربردی بودن آن، میتواند یک یادگاری ارزشمند نیز تلقی شود و این امر به هنر و ذوق شما بستگی دارد. البته باید بدانید هدیه انتخابی شما باید حسی را منتقل کند که همواره بین شما مشترک است ولی این سوال مطرح خواهد شد، روز عشق چه کادویی بدهم؟ اگر بهدنبال چند پیشنهاد جذاب خرید هدیه برای خانمها و آقایان هستید، این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

هدیه روز ولنتاین، پیشنهاد چونک برای خانمها

با اینکه یک تعریف خاص و معین برای خرید بهترین هدیه وجود ندارد اما اولین نکته، شناخت طرف مقابل است. شناخت علایق و سلیقهها مهمترین پیشنیاز خرید شماست. البته ما برای کسانی که از علایق هم اطلاع چندانی ندارند نیز پیشنهادهای ویژهای داریم. اولین هدیه پیشنهادی ما که اغلب زنان را در موقعیتهای خاص خوشحال میکند، زیورآلات است که سمبل جهانی عشق، علاقه و محبت  بهشمار میرود.

هدیه ولنتاین و کادوی ولنتاین و روز عشاق

شاید هیچچیز بهاندازه زیورآلات برای خانمها جذاب نباشد. برای خرید زیورآلات بهتر است سراغ مدلهای جدیدی بروید که طراحی مدرن و امروزی دارند. برای مثال دستبند یا گردنبندی که طراحی مدرن، خاص و زیبایی دارد از آن جهت مناسب است که در هر جایی همراهش خواهد بود و هر لحظه با دیدن آن، شما را به‌خاطر می آورد. چونک سه برند متفاوت و متناسب با سلیقههای مختلف را به شما پیشنهاد میدهد.

هدیه‌ای از بهشت

اولین پیشنهاد چونک از میان زیورآلات برند «برند مهسا» است که انتخاب کاملا خاص و منحصر به فردی خواهد بود. «گردنبند مس و مینا برند مهسا مدل سروهای خورشیدی» که میتواند نمادی از عشق بیپایان شما باشد و یا «گردنبند مس و مینا برند مهسا مدل اسطوره» بیانگر ماندگاری این عشق. همچنین «انگشتر مس و مینا برند مهسا مدل باغ بهشت» نیز در کنار «دستبند مس و مینا برند مهسا طرح گل‌های بهشت» یک ست زیبا و منحصر بهفرد ایجاد میکند که با آن میتوانید دل محبوبتان را از آن خود کنید. اگر میخواهید همه حرفهای عاشقانه شما را آویزه گوشش کند، چونک «گوشواره مس و مینا برند مهسا مدل ارسی» یا «گوشواره مس و مینا برند مهسا مدل اسلیمی» را به شما پیشنهاد میدهد.

هدیه و کادوی ولنتاین

هدیه‌ای از نوع دست‌سازه رویایی

پیشنهاد دوم چونک زیورآلات سوزندوزی برند «آزاد» است که برای همه سنین مناسب بوده و با رنگهای جذاب، نظر هر خانم خوشسلیقهای را به‌خود جلب میکند و بهصورت تک یا ست کامل قابل استفاده است زیورآلات سوزن‌دوزی آزاد بسیار مدرن و امروزی بوده و یک هدیه زیبا برای خانمهای مشکلپسند است که بهوسیله آن میتوانند به پوششهای ساده خود جلوه‌ای خاص ببخشند. «دستبند سوزن‌دوزی برند آزاد طرح آتش» میتواند نمایانگر عشق آتشین شما باشد و «دستبند سوزن‌دوزی برند آزاد طرح آب» از دل بیقرار شما بگوید. «دستبند سوزن‌دوزی برند آزاد طرح تهمینه»، «دستبند سوزن‌دوزی برند آزاد طرح شیرین» و «دستبند سوزن‌دوزی برند آزاد طرح ارغوان» نیز با رنگهای جذاب مناسب هدیه روز عشق هستند.

هدیه و کادوی ولنتاین

هدیه‌ای جوان‌پسند

و پیشنهاد آخر چونک زیورآلات برند «نسرین» با قیمت مناسب و طرح‌های  زیبا، موردپسند خانمهایی با سلیقه هنری است. مانند «رومانتویی برنجی برند نسرین مدل اسلیمی رنگارنگ» و «رومانتویی برنجی برند نسرین مدل گره‌چینی» که بسیار زیبا بوده و پیشنهادیخوب برای خانمهای جوان است. البته «گردنبند برنجی برند نسرین مدل اسلیمی حلقه‌ای»، «گردنبند برنجی برند نسرین مدل سردر و پرنده» و «نیم ست برنجی برند نسرین مدل سربند اسلیمی» با مهره و سنگهای قرمز برای همه سنین زیبا و برازنده است.

هدیه‌ای دوستانه

اگر از علایق هم اطلاع چندانی ندارید یا در مراحل اولیه آشنایی یا خواستگاری هستید که سلیقه طرف مقابل را نمیدانید، بهتر است ریسک نکنید و هدیهای را در نظر بگیرید که با هر سلیقهای متناسب باشد و متفاوت به‌نظر بیاید. کیف یا مصنوعات چرمی از جمله هدیههایی است که همهپسند بوده و همه خانمها از داشتن آن خوشحال خواهند شد.

اولین پیشنهاد چونک کیفهای دوشی برند «چیستا» است که برای استفاده روزمره بسیار مناسب بوده و یک هدیه ارزشمند به‌شمار میآید. این برند که از دوخت زیبا و ظریفی برخوردار است، موردپسند همه سنین قرار خواهد گرفت و از میان محصولات آن «کیف دوشی چرم برند چیستا مدل زبانه دار طرح آذین»، «کیف دوشی چرم برند چیستا مدل دو قفل» و «کیف دوشی چرم برند چیستا مدل تک قفل زنانه» پیشنهاد میشود.

هدیه و کادوی ولنتاین

هدیه‌ای خاطره‌انگیز

دومین پیشنهاد چونک کیفهای برند «سازاد» است که برای خانمهای جوان مناسب بوده و به‌دلیل رنگهای مختلف و هیجانانگیز، کمی متفاوت و خاصتر از انواع کیفهای چرم است. این برند کیفهایی ساده با طراحی خاص برای استفاده روزمره، و کیفهایی با مدلهای مخصوص برای مهمانی دارد. از میان محصولات این برند «کیف دارایی برند سازاد مدل دوشی طرح نشاط کد LTS04R»، «کیف پارچه‌ای برند سازاد مدل دستی طرح آرام کد LTS04R»، «کیف چرمی برند سازاد مدل دوشی طرح شاه‌پسند کد LH05»، «کیف پارچه‌ای برند سازاد مدل دوشی طرح جادو کد LH0070» و «کیف پارچه‌ای برند سازاد مدل دوشی طرح جادو کد LH0070» پیشنهاد میشود.

هدیه و کادوی ولنتاین

هدیه‌ای پیام‌آور

هدیه پیام‌آور، پیشنهادی از میان محصولات  برند سرامیک هفترنگ است. محصولاتی که در قالب تابلو یا بشقاب‌های دیوارکوب با واژههای مهربان من، جان من، از عشق چیزی بگو، چشم و چراغ خونه، عشق رازی است، مهربون مهربونا و ای عشق همه بهانه از توست منقش شده و همگی پیامآور عشق است. اگر میخواهید جملات عاشقانه و محبتآمیز شما برای همیشه برایش به‌یادگار بماند پیشنهاد چونک به‌عنوان هدیه یکی از همین سفالی‌ها است. مانند «بشقاب سفالی برند سرامیک هفت رنگ طرح ای عشق همه بهانه از توست»، «بشقاب سفالی برند سرامیک هفت رنگ طرح جان من»، «بشقاب سفالی برند سرامیک هفت رنگ طرح چشم و چراغ خونه»، «بشقاب سفالی برند سرامیک هفت رنگ طرح عشق رازی است»، «بشقاب سفالی برند سرامیک هفت رنگ طرح مهربان من»، «بشقاب سفالی برند سرامیک هفت رنگ طرح مهربون مهربونها»، «تابلو سفالی برند سرامیک هفت رنگ طرح اینجا عشق جاری ست» و «تابلو سفالی برند سرامیک هفت رنگ طرح از عشق چیزی بگو».

هدیه ولنتاین و کادوی ولنتاین و روز عشاق

نکتههای کلیدی

هر هدیهای که میخرید به‌خاطر داشته باشید هدیه شما همراه با جعبه کادویی، گل و شکلات، خاصتر به‌نظر رسیده و جلوهای که این موارد هرچند جزیی به هدیه شما میبخشند، دستکمی از ارزش هدیهی اصلی ندارد. هیچگاه هدیهی خانمها را بدون کادو یا بستهبندی مناسب تقدیمشان نکنید. بستهبندی مناسب و زیبا به معنای با ارزش تلقی کردن و اهمیت قائل شدن برای طرف مقابل است.

هدیه و کادو

هدیه‌ای که نباید خریداری کرد

وسایل خانه یا آشپزخانه، بدترین هدیهای است که میتوان برای روز عشق در نظر گرفت. پوشاک و کفش نیز به‌دلیل داشتن سایزبندی و احتمال بروز خطا و اشتباه توصیه نمیشوند و برای مناسبت‌های دیگر مناسب هستند. یکی از ایده‌هایی که بهتر است در موقعیتهای عاشقانه و مناسبتهای خاص سراغ آن نروید، کتاب است؛ شاید دادن کتاب به‌عنوان هدیه بتواند در یک موقعیت ساده بسیار خوشحالکننده باشد اما برای یک مناسبت عاشقانه تاثیری معکوس خواهد داشت. البته رمانهای عاشقانه از این قائده مستثنی هستند

هدیه و کادوی ولنتاین

هدیه روز ولنتاین، پیشنهاد چونک برای آقایان

معمولا خانمها برای خرید هدیه نسبت به آقایان وسواس بیشتری داشته و دوست دارند بهترین هدیه را تهیه کنند. چونک چند پیشنهاد ویژه برای خرید هدیه آقایان دارد.

فلسفه ولنتاین ماندگار شدن عشق است و چرم ماندگارترین هدیه برای یادآوری عشق بهشمار میرود. برای یک مرد شیکپوش «کیف پول چرم برند چیستا مدل جیبی» و «کیف پول چرم برند چیستا مدل پالتویی» یکی از هدایای جذاب و دوستداشتنی است؛  که البته میتوانید یک جمله عاشقانه یا یک عکس دونفره و خاطرهانگیز را هم درون آن قرار دهید و منتظر غافلگیری طرف مقابلتان بمانید. «کیف دوشی چرم برند چیستا مدل تک قفل مردانه» نیز بسیار خاص و اسپرت بوده و برای همه سنین مناسب است.

هدیه آقایان

هدیه روز ولنتاین، پیشنهادی مشترک

برخی از هدایا هم برای خانمها و هم برای آقایان مناسب بوده و میتواند بسیار جذاب و غافلگیرکننده باشد. چونک در این مورد پیشنهادهای ویژه‌ای دارد

هدیه‌ای خاص برای خاصترین

خاصترین و متفاوتترین پیشنهاد چونک هدیه دادن مجسمههای تزیینی یا دکوری از برند «چغوک» است که هدایایی بسیار جالب و خاص هستند و آن‌ها را در هر جایی ندیدهاید. این نوع هدیه برای همه سنین مناسب بوده و مطمئنا طرف مقابل شما هم از دیدن آن شگفتزده خواهد شد. اولین و بهترین پیشنهاد چونک در این بخش «مجسمه سرامیکی برند چغوک مدل قلب طرح عشق»، «مجسمه سرامیکی برند چغوک مدل آدمک طرح ختایی» و «مجسمه سرامیکی برند چغوک مدل آدمک طرح عشق »است. حروفدکوری این برند نیز مانند «حرف د»،«حرف م»، «حرف ن»، «حرف ه»، «حرف ش»، «حرف س»، «حرف ی» و «حرف ت» که میتواند اول اسم طرف مقابلتان باشد و پرندههای جفت طلایی بر روی آن‌ها، کاملا با حال و هوای روز عشق هم‌خوانی دارد. «پرنده‌ سفالی» از این برند نیز میتواند به‌صورت جفت هدیه داده شود. اگر حروفی را که با اسم موردنظر شما هم‌خوانی دارد پیدا نکردید، نگران نشوید. برای شما حرف ع را داریم که همیشه نمادی از عشق است. مانند «حرف ع سرامیکی طلا برند چغوک مدل دو پرنده کنار هم»، «حرف ع سرامیکی برند چغوک مدل دو پرنده کنار هم طرح عاشق همه سال مست و رسوا بادا».

هدیه و کادوی ولنتاین

هدیه‌ای شگفت‌انگیز(پیشنهادی که رد نمیکنید)

پیشنهاد شگفتانگیز چونک، «چلچله برنجی برند رضا مدل زن و مرد»، «مجسمه برنجی برند رضا مدل آدمک جفت» و «مجسمه برنجی برند رضا مدل زن و مرد ماهیگیر نشسته» است که سمبلی از عشق ناب شما به دیگری خواهد بود.

هدیه و کادوی ولنتاین

چونک، ولنتاین خاطرهانگیزی را برایشما آرزو میکند. تجربه خرید خود را با ما به اشتراک بگذارید.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.