هدیه‌‌ای ماندگار از جنس عشق به مادران

هدیه‌‌ای ماندگار از جنس عشق به مادران

در این روز مقدس، ما وجود مادرانمان را قدر می‌دانیم. مطمئنا مادر، از مهم‌ترین اشخاص در زندگی هر فرد است. عشقی را که آن‌ها هر روز به ما می‌دهند باید ارج نهاد و با دادن یک هدیه ماندگار نشان داد که برایمان ارزشمندند.


روزهای زمستانی را به‌ یاد دارم که امنیت خانه در آغوش مادر خلاصه می‌شد، وقتی به آغوشش می‌رفتم انگار امن‌ترین جای دنیا بود. با لذت دستانش را نگاه می‌کردم که با عشق در حال بافتن شال برای من بود. می‌گفت: سردت می‌شود. این را دور گردنت بپیچ تا سرما نخوری. هرفردی شال دور گردنم را می‌دید، با حسرت آرزو می‌کرد که یکی از آن‌ها را داشته باشد. این روزها هم با این‌که شال گردنم کوچک شده است اما نگه‎اش داشته‌ام، تا روزهایی را به‌یاد بیاورم که مادرم با چه لذت و عشقی آن را برایم می‌بافت. اگر مادرتان می‌بافد بدانید خوشبخت‌ترین انسان هستید چرا که همان شال یا کلاه می‌شود گرم‌ترین نقطه جهان برای شما.

 چه هدیه رنگی و قشنگی!

  هدیه‌ای است که می‌تواند لبخند بر روی لب‌های مادران بیاورد. یک «بطری شیشه‌ای برند الوان بلور» برای هم‌نشینی با گل‌ها.

هدیه روز مادر

یک پیشنهاد ویژه

مادرتان خیلی گلدان دوست دارد؟ «گلدان‌های شیشه‌ای برند هیاس» مدلی خیلی خاص است که در هر جای خانه قرار گیرد، به فضا زیبایی می‌بخشد.

خیلی به‌ فکر ظروفش هستم!

بعضی اوقات می‌بینیم که اخم بر روی پیشانی مادرها چین انداخته است. چه باید کرد؟ داشتن ظرف «سوپ خوری» و «پیاله»‌های کوچکش می‌تواند لبخند بر روی لب‌های مادران بیاورد.

هدیه روز مادر

یک خانه شیرین می‌خواهم!

چه روزی شیرین‌تر از روز مادر برای دادن هدیه‌ای که می‌تواند ماندگار باشد؟ «شکلات خوری» و « کاسه بشقاب» هدیه‌ای برای مادران با‌سلیقه.

یک پیشنهاد فوق‌العاده

اگر مادرتان طرفدار پروپاقرص هدیه‌های متفاوت است، پس یک شکلات خوری رنگارنگ حتما پیشنهاد خوبی است. «بشقاب مس و مینا برند آقاجانی» و «جعبه مس و مینا برند آقاجانی». با این هدیه شما بخشی از اصفهان را به او هدیه داده‌اید.

هدیه روز مادر

یک اثر هنری داخل سفره!

بیشتر مادرها تا جایی که می‌دانیم، هنرمند هستند. پس چرا یک اثر هنری مانند سِت «پارچ سفالی» و «لیوان‌ سفالی» به مادرتان هدیه ندهید؟

هدیه روز مادر

چه سفره‌ای رنگین‌تر از این؟

مادرها برای چیدمان آشپزخانه خود اهمیت زیادی قایل‎اند. اگر بخواهیم به آن‌ها در داشتن یک چیدمان متفاوت کمک کنیم، چه سفره‌ای رنگین‌تر و پرنقش‌تر از «سفره قلمکار» که می‌تواند بر زیبایی بیشتر غذاها نیز بیفزاید. 

خلاقیتی ماندگار بر روی یخچال

«مگنت هفت‌رنگ» با قرار گرفتن بر روی یخچال، می‌تواند هدیه‌ای ماندگار از جنس عشق و علاقه‌‌ باشد که شما به مادرتان داده‌اید.

به این دیگچه حسودیم شد

خیلی خوب می‌دانیم که دیگچه اگر از نوع «دیگچه مسی» هم باشد، مادرها عشقی بی‎پایان به آن خواهد داشت. با این دیگچه عشق مادر را به خود دوچندان کنید.

هدیه روز مادر

 باهم و در کنار هم باشیم

با سِت «فنجان و نعلبکی، وارمر و قوری سرامیکی طرح مرغی»، یک بار دیگر دور هم جمع شوید و عشقی از جنس عشق سرامیکی به مادر خود هدیه بدهید و برای همیشه دور هم بمانید.

هدیه روز مادر

 اسم مادرت را هدیه بده

حرف اول اسم مادرتان را به او هدیه بدهید. هرگاه که از کنارش گذر کند، مطمئنا شما را به‌‌یاد خواهد آورد و عشقی که به او دارید برایش زنده خواهد شد. می‌توانید مجموعه‌ای از حروف متنوع را از «مجموعه حروف برند چغوک» مشاهده کنید.

هدیه روز مادرشما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.