هفت سین را با چونک بچینید

هفت سین را با چونک بچینید

جشن نوروز است و سفره هفت‌سین آن. سفره هفت سین نمادی از برکت و روزی برای سال پیش رو و جشن و سرور برای تولد دوباره طبیعت است. از این‌رو برای زیبا گستراندن آن، هر کسی به نوبه خود در تلاش و تکاپو خواهد بود. با انتخاب ظروف خوش‌رنگ و لعاب سفالی در سایت چونک، چیدمانتان را در زیبایی و راحتی به کمال برسانید.


هفت‌سین داستان‌های بسیاری دارد. برخی از منابع، در دوران باستان از آن با عنوان هفت‌شین یا هفت‌میم یاد کرده و بعد از اسلام شراب و می را به سرکه تبدیل کرده و هفت‌سین می‌خوانندش. اما نمی‌تواند استدلال درستی باشد چرا که واژه شراب و می ریشه‌ای عربی داشته و در ایران باستان به آن آشام می‌گفتند. سفره هفت‌سین نمادی از برکت، رزق و روزی، دلخوشی و شادمانی، جشن و سرور، دورهم بودن و صمیمیت،... بوده که هر کدام با نشانه‌ای منحصربه‌فرد درون سفره نشسته و حضورشان را در سال جاری نوید می‌دهد. فرقی نمی‌کند که سین باشد یا میم یا شین. هفت عددی مقدس بوده و حضور هفت‌گانه اَمشاسبَندان که همگی ایزدان آسمانی بوده‌اند، در آغاز سال نو، تضمینی بر سالی نیکو هستند. هفت‌سین فرصت مناسبی خواهد بود تا هر خانواده با چیدمان منحصربه‌فرد این سفره سلیقه خود را به کار گرفته و با هفت‌سینی دوست داشتنی میزبان عزیزانش باشد.

آیا می‌خواهید هفت‌سینی متفاوت و جدید داشته باشید؟ با پیشنهادهای چونک همراه شده و عیدتان را زیباتر از همیشه تحویل کنید.

اگر به فرم‌های گرد و دایره‌ای علاقه‌مند هستید چونک، از رومیزی گرفته تا انواع ظروف هفت‌سین را در مدل‌های گرد پیشنهاد می‌دهد. "سفره قلمکار اعلا برند زابلیان مدل دایره کد 2" را روی میز باز کرده و "کاسه سفالی برند سرامیک هفت‌ رنگ مدل لبه پهن طرح شاخه گل" را دور تا دور آن بچینید. سین‌های خوراکی را دانه دانه درونشان ریخته و سفره را کامل کنید. این ظروف با حاشیه گل‌کاری شده، باغچه‌ای رنگی را تداعی کرده و بهار را وارد سفره‌تان می‌کند. حجم داخلی آن می‌تواند یک سیب سرخ نسبتا بزرگ را در خود جای داده و 7 تا از آن‌ها در کنار یکدیگر سین‌هایتان را کامل کنند.

کاسه سرامیکی لب پهن

"کاسه‌ سفالی برند سرامیک هفت رنگ" با پیام‌های زیبا و شاد همراهتان خواهند بود برای ورود به سال جدید و ابعاد مناسبی برای حجمی معادل با 400 گرم آجیل و شکلات را دارند. برای دیده شدن درون کاسه می‌توانید یکی از آن‌ها را پر از آب کرده و شکوفه‌های رنگی سنبل و میخک را درونش قرار دهید و با شمع‌های وارمر همه جای سفره را نورانی کنید. این کاسه ها با پیام‌های دو کلمه‌ای و کوتاه بار معنایی عمیقی را منتقل کرده و حس و حال نوروزتان را پر از انرژی‌های خوب و مثبت خواهد کرد.

کاسه سفالی

نوبت به شیرینی‌های ریز و خوش‌خوراک عید رسیده و "بشقاب سفالی برند سرامیک هفت رنگ مدل پری دریایی" می‌تواند گردی‌های سفره‌تان را کامل کند. این محصول با طرح زیبای درونش دور شیرینی‌هایتان حلقه زده و چیدمانشان را منحصربه‌فرد می‌کند. با خرید این محصول یک تیر با دو نشان زده‌اید. چرا که بشقاب‌های سفالی برند سرامیک هفت رنگ در قسمت پشت حلقه‌ای فلزی داشته که علاوه بر استفاده پذیرایی، می‌تواند به صورت تابلو نیز بر روی دیوار قرار بگیرد. شیرینی‌های بندانگشتی و نان‌برنجی‌های کوچک برای دید و بازدیدهای عید بسیار مورد استفاده قرار گرفته و هم خوشمزه بوده و هم خوردن آن‌ها راحت است. به همین دلیل برای آن‌که چیدمان شیرینی‌هایتان حتی در تعداد کم و محدود زیبا و با سلیقه باشد، می‌توانید از طراحی ظرف مورد نظر نیز در راستای چیدمانتان بهره ببرید. بشقاب‌های سفالی برند سرامیک هفت رنگ کار شما را آسان کرده است.

بشقاب سفالی

برای تکمیل سفره هفت‌سین امسال می‌توانید از پیشنهاد جذاب چونک استفاده کنید. "گلدان‌های سالنگ" در سه سایز و سه طرح متفاوت و رنگ‌های متنوع می‌تواند با چیدمان سفره هماهنگ شده و تک شاخه‌های گل را در خود جای دهند. این گلدان‌ها شفاف و دو پوست داشته و انتخاب‌های زیادی را در پیش رویتان قرار خواهد داد. سالنگ فرمی جدید برای گل‌آرایی بوده و در دنیای مدرن گلدان‌های تک‌شاخه‌ای بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. اگر می‌خواهید سفره هفت‌سین را در عین اصالت مطابق مد روز بچینید پیشنهاد چونک را برای استفاده از گلدان‌های سالنگ دنبال کنید.

گلدان سالنگ

محصولات پیشنهادی نه تنها به صورت ست برای سفره هفت‌سن شما مناسب بوده بلکه می‌توانید بعد از عید نیز به عنوان ظروف تزئینی نیز از آن‌ها استفاده کنید. نوروز 97 تولدی دوباره برای طبیعت بوده و همراهی با آن و تولد شادی و برکت برای شما همراهان چونکی، آرزوی ما است.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.