7 تزیین با رنگ‌ های بهاری برای سفره هفت سین

7 تزیین با رنگ‌ های بهاری برای سفره هفت سین

دو قدم مانده به بهار، فصلی که شروعش مبارک است و در آغازش، طبیعت، تولد دوباره را تجربه می‌کند. بهار، فصل شکفتن و زنده شدن است. فصلی که طبیعت، تازه و پر طراوت با رنگهایی روشن و لطیف، پدیدار شده و درختان با برگ‌هایی تازه و سبز رنگ، بین شکوفه‌های سفید و صورتی غرق می‌شوند. بهار، فصل روییدن گل‌های رنگارنگ، آسمان آبی و خورشید درخشان است. در این مقاله با چونک و پیشنهاد ظروفی با رنگ‌های بهاری، در چیدمان هفت‌سین، همراه باشید.


زیباترین چیدمان هفت‌سین، در فصل رنگارنگ بهار، استفاده از ظروف سفالیِ برند سِویلاست.

این برند با ظروفی از رنگ‌های ملایم و طرح شکوفه‌های بهاری، چیدمان هفت‌سین را زیباتر کرده و کاملا با حال و هوای نوروز و فصل بهار هماهنگی دارد.

ظروف گلدار برند سویلا در چیدمان هفت سین
هفت‌سینی با رنگ سفید و طرح شکوفه‌های بهاری برای زوجین و یا تازه عروسی که اولین نوروز را در کنار همسر خود جشن می‌گیرد، مناسب بوده و در کنار رومیزی آلبالویی برند هیرا طرح 1، زیبا و بسیار جذاب است. رنگ سفید، پاکی و سادگی را تداعی می‌کند. رنگی که در همنشینی با رنگ‌های دیگر کنتراست زیبایی ایجاد کرده و برای هفت‌سین با چیدمانِ خوراکی‌هایی با رنگ‌های مختلف مناسب است.

چیدمان هفت سین

چیدمانی دیگری که با سفال‌های رنگی سویلا پیشنهاد می‌شود، چیدمانی ساده و مختصر است که شامل شش کاسه کوچک، یک کاسه متوسط و یک قاشق گلدار بوده و خرید آن هزینه زیادی ندارد. از رنگ‌های جذاب این برند هر رنگی که با سلیقه و چیدمان منزل شما هماهنگ است می‌توانید خریداری کنید.

ظروف گلدار برند سویلا در چیدمان هفت سین
رنگ سفید از رنگ‌هایی است که در ترکیب با رنگ‌های روشن و گرم حس خوبی دارد. برای افرادی که چیدمانی رنگی و زیبا را با ترکیب رنگ سفید می‌پسندند، رنگ زرد یک پیشنهاد مناسب بوده و جلوه چیدمان هفت‌سین را دوچندان می‌کند. زرد رنگی از رنگ‌های بهار است که تداعی کننده خورشیدِ گرما‌بخش است. این رنگ به دلیل حس تخیل و روشنگری، با نورِ نیرومندِ خورشید، شناخته می‌شود. رنگی سرزنده، انرژی بخش و جاذب نگاه است. استفاده از رانر برند هیرا طرح 1 با رنگ آلبالویی، این هفت‌سین، را زیباتر می‌کند.

ظروف گلدار برند سویلا در چیدمان هفت سین

سفال‌هایی به رنگ صورتی نیز در کنار سفید‌های سویلا یک چیدمان بهاری و خیره کننده است که در کنار رومیزی یا رانر آبی برند هیرا طرح 2 کنتراست زیبایی را ایجاد کرده و ترکیب رنگی چشم نوازی دارد. صورتی، رنگی رمانتیک، شاد و روح افزاست. رنگی لطیف و زنانه است و هفت‌سین صورتی و سفید از برند سویلا می‌تواند انتخاب یک بانوی خوش سلیقه ایرانی باشد. 

ظروف گلدار برند سویلا در چیدمان هفت سین
از دیگر رنگ‌های زیبای فصل بهار، آبی آسمانی و فیروزه‌ای روشن است که از رنگ‌های سرد و آرام‌بخش به شمار می‌رود. همراه کردن این رنگ با رنگ‌های گرم، ترکیبی زیبا و جذاب ایجاد می‌کند. آبی آسمانی با طلایی به نوعی آسمان را تداعی می‌کند و همچنین رنگ سفید در ترکیب با آن می‌تواند یادآور ابرها در آسمان باشد. رنگ فیروزه‌ای ظروف سفالی سویلا در چیدمان هفت‌‎سین با رومیزی اُخرایی برند هیرا طرح 2 کاملا هماهنگ است.

ظروف طلا و گلدار سویلا در چیدمان هفت سین

سفال‌های قرمز و طلایی سویلا یادآور گل‌های بهاری با رنگ‌های گرم و درخشان است. استفاده از کاسه‌های قرمز و طلایی در کنارهم، چیدمان شما را زیباتر کرده و توجه همه را به سوی خود جلب می‌کند. رنگ قرمز با شادی، عشق و زندگی مرتبط بوده، پویا و زنده است. رنگی هیجان انگیز و نیروبخش است که استفاده از آن در چیدمان، فضا را گرم‌تر می‌کند. هم‌نشینی رنگ قرمز در کنار رنگ طلایی، یک چیدمان زیبا و خیره کننده است که با رانر برند هیرا طرح 3 با رنگ زیبای اُخرایی هماهنگی بیشتری دارد.

ظروف طلا برند سویلا در چیدمان هفت سین
برای کسانی که خواستار هفت‌سینی تک رنگ و لوکس هستند، ظروف طلا از برند سویلا انتخاب مناسبی است. چیدمان هفت‌سین با طلایی‌های سویلا در کنار رومیزی آبی برند هیرا طرح 2 کنتراست زیبایی ایجاد کرده و یک هفت‌سین منحصر به فرد است. رنگ طلایی یکی از رنگ‌های درخشانی است که تاثیر به‌سزایی بر زیبایی چیدمان هفت‌سین دارد. لعاب ظروف، طلا با عیار 11 است. ظروف سفالی طلا، می‌تواند شامل شش کاسه کوچک، یک کاسه متوسط، یک کاسه بزرگ، یک بشقاب متوسط، یک بشقاب بزرگ و یک قاشق کوچک یا یک قاشق بزرگ؛ باشد که همه ملزومات یک چیدمان کامل و زیبا را برای هفت‌سین دارد.
ظروف مناسب هفت‌سین با طرح گلدار نیز می‌تواند شامل شش کاسه کوچک، یک کاسه متوسط، یک کاسه بزرگ، یک بشقاب متوسط، یک بشقاب بزرگ، یک اردور خوری و یک قاشق کوچک یا یک قاشق بزرگ با رنگ دلخواه باشد که در کنار یکدیگر ترکیب کاملی از ظروف را ایجاد می‌کند. از کاسه‌های کوچک یا اردورخوری برای قرار دادن سکه، سیر، سنجد، سماق، سمنو و از کاسه بزرگ و متوسط نیز برای قرار دادن سیب و آجیل و از بشقاب برای چیدن شیرینی می‌توان استفاده نمود.

تعداد ظروف مورد نیاز برای چیدمان به سلیقه شما نیز بستگی داشته و می‌توانید با توجه به فضایی که برای چیدمان هفت‌سین خود در نظر گرفته‌اید، این ظروف زیبا را خریداری کنید.

سِویل کریم پور، هنرمندِ برند سِویلا با طراحی منحصر به‌فرد، آثار هنری زیبایی را خلق می‌کند. یکی از دلایل محبوبیت این برند، ساختار ظروف است که با تکنیک ورقه‌ای تولید شده و لبه‌های ظروف ناهموار به نظر می‌رسد و همین امر بر جذابیت آن می‌افزاید. نقش‌هایی که به‌شکل گل یا شکوفه بر روی ظروف به‌کار رفته، نوعی برچسب نسوز است که بعد از لعاب دادن ظروف، بر روی آنها چسبانده شده و پس ازاین مرحله، ظروف مجددا لعاب خورده و در کوره قرار می‌گیرند.

با ظروف سفالی با طرح و رنگِ گلهای بهاری، هفت‌سین امسال را متفاوت‌تر بچینید. چونک سالی سرشار از سلامتی و موفقیت را برای شما، همراهان همیشگی آرزو می‌کند. تجربه چیدمان هفت‌سین خود را با ما به اشتراک بگذارید.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.