هفت سین مد روز  با 2 چیدمان خاص

هفت سین مد روز با 2 چیدمان خاص

نوروز میراث باستانی و یادگار نیاکان ماست. نماد زیبایی و پاکیزگی، مظهر نوشدن و نوآوری است. رسم چیدن هفت‌سین با آیین‌های نوروز ارتباط داشته و هر ساله ایرانیان این رسم دیرینه را به‌جا می‌آورند. برای چیدن یک هفت‌سین جدید، باید مُد روز را هم در نظر داشت. در این مقاله جدیدترین تزیین سفره هفت‌سین را با ظروف مد روز از برند آپریگون ببینید.


رنگ‌ها آیینه عالم وجودند ویکی از زیباترین وجوه هنر ایرانی به شمار می‌روند. رنگ‌های سنتی ایرانی، رنگ‌هایی درخشان، شادی‌آفرین و پر تلالو هستند مانند: فیروزه‌ای، لاجوردی(آبی)، نارنجی و شنگرف(قرمز). رنگ طلایی نیز یکی از رنگ‌های درخشانی است که در هم‌نشینی با رنگ‌های دیگر جلوه رنگ را بیشتر کرده و تاثیر به‌سزایی بر زیبایی چیدمان دارد. طلا از دیرباز در صنایع‌دستی ایرانی نقش بسیار مهمی را ایفا کرده است و در سفال و سرامیک به‌صورت لعاب طلا از گذشته تا به امروز به‌کار می‌رود. رنگ طلایی متالیک در گروه رنگ‌های برازنده، زیبا و باسلیقه پنتون (موسسه‌ای در زمینه آموزش و اطلاعات رنگ) است که درخشان بودن آن در کنار رنگ‌های دیگر کنتراست بیشتری ایجاد می‌کند. 


هفت سین مد روز با فیروزه‌ای طلایی‌های برند آپریگون

هفت سین مد روز

رنگ فیروزه‌ای، مجموعه‌ای از رنگ‌های بین طیف سبز و آبی است. در گذشته این رنگ زیبا از سنگ فیروزه گرفته می‌شد؛ اما امروزه، از ترکیب مواد دیگر ساخته می‌شود. فیروزه‌ای در دسته رنگ‌های سرد است به همین دلیل حس آرامش ایجاد می‌کند. رنگیست که نزدیک‌ترین رنگ به آسمان را داشته و در ذهن، حس رها بودن را القا می‌کند. این رنگ جذاب، خیلی راحت با هر چیدمانی هماهنگ می‌شود.
سفال‌های فیروزه‌ای رنگ برند آپریگون، در تلفیق با رنگ درخشانِ طلا، جلوه‌ای خاص و زیبا داشته و با سبکی مدرن، جدید و منحصر به فرد است. هفت سین پیشنهادی چونک برای چیدمان سکه، سیر، سنجد، سماق، سمنو، 3 کاسه سفالی برند آپریگون مدل پشت طلا سایز 9 در کنار 3 کاسه سفالی برند آپریگون مدل داخل طلا سایز 10 است؛ که بدلیل کنتراست رنگ بدنه پیاله با رنگ طلایی درون آن، بسیار چشم نواز بوده و چیدمان هفت‌سین شما را زیباتر می‌کند.

هفت سین جدید

سیب‌های سرخ هفت‌سین با رنگ فیروزه‌ای دیس سفالی برند آپریگون مدل بیضی دسته گرد طلا سایز متوسط، تضاد زیبایی دارد. دیس سفالی برند آپریگون مدل ه و نقطه سایز کوچک یا پیش دستی سفالی برند آپریگون مدل گرد با پرنده‌ طلا سایز متوسط برای قرار دادن شیرینی های ریزعید مناسب بوده؛ البته تخته پنیر سفالی برند آپریگون مدل پرنده طلا سایز 30 با ساختاری جدید برای سرو انواع شیرینی، سفره شما را خاص و منحصر به فرد می‌کند. 

هفت سین جدید

کاسه سفالی برند آپریگون مدل پشت طلا سایز 15 و کاسه سفالی برند آپریگون مدل ویژه با پرنده‌ طلا سایز 17، برای آجیل و تخم مرغ‌های رنگ شده عید مناسب هستند. با عود سوز سفالی برند آپریگون مدل زبانی با پرنده طلا طرح ماهی، می‌توانید با روشن کردن عود درعید، فضای خانه را عطر آگین کنید. از عود برای ایجاد آرامش و افزایش انرژی مثبت در مراسم و مناسبتهای خاص استفاده می‌شود . هفت سین مد روز با رنگ فیروزه ای، با رنگ گرم اُخرایی رومیزی پارچه ای برند هیرا طرح 3 زیباتر به نظر می‌رسد.

لاجوردی و نارنجی دو رنگ نشاط آور و پر انرژی در چیدمان جدید هفت سین

هفت سین مد روز

آبی لاجوردی از رنگ‌هایی است که زود به چشم می‌آید و اثری با دوام دارد. این رنگ از اعتماد و اطمینان الهام می‌گیرد. ظروف لاجوردی آپریگون در تلفیق با پرنده‌های حجمی با لعاب طلا، ظاهری بسیار لوکس داشته و از ظروفی خاص است. در چیدمان تک رنگ می‌توانید از رنگ لاجوردی به تنهایی استفاده کنید؛ اما پیشنهاد چونک استفاده از ظروف آپریگون با رنگ مکمل است. ظروف نارنجی رنگ آپریگون بسیار جذاب و منحصر به فرد بوده و رنگی دلنشین دارد. رنگ نارنجی، رنگی با نشاط، انرژی‌زا و جذاب است. یک رنگ مهیج و درخشان که در دسته رنگ‌های خوشمزه قرار دارد. دومین هفت سین پیشنهادی چونک برای چیدمان سکه، سماق و سمنو، استفاده از 3 کاسه سفالی برند آپریگون مدل پشت طلا سایز 9 به رنگ لاجورد است که بر روی تخته پنیر سفالی برند آپریگون مدل پرنده طلا سایز 30 لاجوردی قرار می‌گیرند.

چیدمان هفت سین جدید

برای سیر و سنجد، از 2 کاسه سفالی برند آپریگون مدل ویژه با پرنده‌ طلا سایز 12 به رنگ نارنجی که بر روی سینی سفالی برند آپریگون مدل مستطیل با پرنده طلا سایز بزرگ نارنجی، قرار گرفته‌اند؛ استفاده کرده و هفت‌سین را متفاوت تر بچیینید.

چیدمان هفت سین جدید

برای چیدن سیب در هفت‌سین، پیش دستی سفالی برند آپریگون مدل گرد با پرنده‌ طلا سایز متوسط یا کاسه سفالی برند آپریگون مدل پشت طلا سایز 15 با رنگ لاجوردی، مناسب بوده که تضاد رنگ لاجورد با رنگ سرخِ سیب، بر جذابیت چیدمان می‌افزاید. از کاسه سفالی برند آپریگون مدل پشت طلا نارنجی و کاسه سفالی برند آپریگون مدل ویژه با پرنده‌ طلا با رنگ لاجورد، برای آجیل و تخم مرغ های رنگ شده عید مناسب هستند. سینی سفالی برند آپریگون مدل مستطیل با پرنده طلا سایز کوچک  برای قرار دادن شیرینی های ریز عید کاملا مناسب است.

چیدمان هفت سین جدید

در چیدمان هفت‌سین گل و شمع را فراموش نکنید. استفاده از گل سنبل و شب بو علاوه بر زیباتر نمودن سفره هفت‌سین فضای منزل را نیزعطرآگین می‌کند.

چیدمان هفت سین

چونک سالی سرشار از سلامتی و موفقیت را برای شما همراهان همیشگی آرزو می‌کند. تجربه چیدمان هفت‌سین خود را با ما به اشتراک بگذارید.


شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.