کادو و هدیه ناب برای بهترین پدر دنیا

کادو و هدیه ناب برای بهترین پدر دنیا

1397/01/06

روز پدر و یا روز مرد در هر جای دنیا تاریخی متفاوت دارد. اما همگی این‌ها بهانه‌ای برای قدردانی بوده با هدیه‌ای خاص، به یادماندنی خواهد شد. پیشنهاد متفاوت چونک برای این روز، خرید با حضور پدر و یا همسرتان و به صورت آنلاین است. با این پیشنهاد اگر فرصت خرید حضوری در تعطیلات را نداشته‌اید اهمیتی ندارد. چونک خریدتان را در همان روز ثبت کرده و بعد از تعطیلات، درب منزل تحویل خواهد داد.


بر خلاف روز جهانی مادر که تاریخی مشخص دارد، روز مرد یا روز پدر در ادیان و کشور‌های مختلف، متفاوت اعلام شده است. در اسلام زادروز حضرت علی، در مسیحیت روز عروج حضرت عیسی، در اسپانیا روز تولد حضرت یوسف، در امریکا بزرگداشت پدری مهربان که به تنهایی شش فرزندش را بزرگ کرده، ... و روزهای دیگری که هر کدام برای بزرگداشت و قدردانی از پدران تعیین شده است. این تاریخ‌ها بهانه‌ای هستند برای دور هم بودن و هدیه دادن. پیشنهادهای بیشماری به عنوان هدیه می‌تواند باشد. هدیه گاهی متناسب با نیازهای پدر، علایق، سلیقه خودمان، و چیزهای دیگری است. اما چونک پیشنهاد متفاوتی را برای این روز به شما خواهد داد. با توجه به تاریخ روز پدر در سال 1397 که در ایام تعطیلات نوروز و مصادف با 11 فروردین‌ماه است، چونک به شما پیشنهاد می‌دهد دست پدرتان را بگیرید، پای اینترنت نشسته و با هم و به سلیقه خودشان، از سایت فروش آنلاین چونک هدیه‌ای مناسب برایشان خریداری کنید. امسال روز پدر در بین تعطیلات بوده و ممکن است شما در سفری دور از خانه و مراکز خرید باشید. تحویل خرید شما از چونک، بعد از ایام تعطیلی خواهد بود و شما می‌توانید حسن نیت خود را در قدردانی از پدر و به یاد داشتن این روز با خرید به موقع در همان روز، ثابت کنید. حال برای این که زودتر انتخابی مناسب داشته و سریع‌تر به نتیجه مطلوب برسد، بهتر است پیشنهادات چونک را دنبال کنید.

چرم مردانه

بهترین پیشنهاد چونک برای مردان، کیف پول بوده که در رنگ و طرح متنوع هستند. "کیف پول چرم برند چیستا مدل پالتویی" و "کیف پول چرم برند چیستا مدل جیبی" با چرم طبیعی و کیفیت دوخت بالا، و مهم‌تر از همه قیمت مناسب، هدیه‌ای به یاد ماندنی و فاخر خواهد بود. این محصولات کیفیت مرغوبی در جنس داشته و با توجه به کاربردشان ماندگاری مطلوبی را دارند.

خاتم

اگر همسر یا پدرتان در محل کار میز کاری شخصی داشته و به چیدمان آن اهمیت می‌دهند، پیشنهاد چونک ست "جعبه دستمال کاغذی و جعبه تی بگ چوبی برند آرتمان" بوده که علاوه بر کاربردی بودن، فضای اداری را منعطف و هنری خواهد کرد. البته مهمترین رویکرد این هدیه این است که در محل کار نیز به یادتان خواهد بود.
پیشنهاد دیگر چونک برای میز کار همسرتان "سری اداری خاتم‌کاری برند سپاهان" بوده که در یک فضای کوچک بر روی میز، بسیاری از وسایل مورد نیاز را در خود جای داده و نظم می‌بخشد. شما می‌توانید این مجموعه را با هم و یا به صورت جداگانه تهیه کنید.
چونک برای پدربزرگ‌ها نیز پیشنهادات ویژه‌ای را در نظر گرفته است. قرآن پدربزرگ هر روز باز شده و خوانده می‌شود. چه بهتر که این کتاب با ارزش در جعبه‌ای نفیس قرار گرفته و محافظت شود. "جعبه قرآن خاتم‌کاری برند سپاهان" محافظ خوبی برای قرآن پدربزرگ خواهد بود و با دیدن هر روزه‌اش، نوه دوست داشتنی خود را به یادشان خواهد آورد. در کنار این جعبه "رحل خاتم‌کاری برند سپاهان سایز کوچک" نیز انتخاب شایسته‌ای خواهد بود.

خاتم

پیشنهاد دیگر چونک برای پدران معتقد، سجاده‌ای اصیل و متنوع چاپ است. "سجاده قلمکار اعلا برند زابلیان" توسط هنرمند جوان اصفهانی و به شیوه کاملا دستی و سنتی اجرا شده است. شما با خرید این سجاده، تکه‌ای از هنر ماندگار این سرزمین را هدیه خواهید داد.
پیشنهادات بیشمار چونک برای روز پدر در این مجال نمی‌گنجد اما نگران نباشید. با سفری کوتاه و آسان در سایت چونک، به همراه پدر، پدربزرگ و همسرتان، 11 فروردین 1397 را خاطره‌انگیز کرده و با خیالی آسوده 13 را بدر کنید.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.