چرا ترمه یک هدیه سازمانی مناسب است؟

چرا ترمه یک هدیه سازمانی مناسب است؟

انتخاب یک هدیه سازمانی خوب و مناسب برای مجموعه‌های بزرگ چالش برانگیز است. یک هدیه چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ دلایل انتخاب یک کالا به عنوان هدیه برای اعضای یک مجموعه چه مواردی است؟ آیا شما از آن سازمان‌هایی هستید که مشتریانتان برای عقد قرارداد نیاز به جلسات حضوری دارند؟ به راحتی با یک هدیه مناسب و ماندگار می‌توانید نمک‌گیرشان کرده و حسن نیت خود را نشان دهید. یکی از روش‌های ایجاد حس وفاداری مشتریان و اعضا، قدردانی است. یکی از هدایای ماندگار و زیبا به عنوان هدیه، می‌تواند ترمه باشد. 


با نزدیک شدن مناسبت‌های سالیانه، یکی از دغدغه‌های شرکت‌ها، انتخاب هدیه مناسب برای اعضا و کارمندان است. این مسئله در ارتباط با مشتریان و روابط تجاری نیز اتفاق می‌افتد.


به نظر شما ویژگی‌های یک هدیه خوب چیست؟
  • قیمت مناسب
  • اصالت و زیبایی کالا
  • کاربردی بودن
  • ماندگاری

در کنار این موارد مهمترین نکته‌ای که در ماندگاری یک هدیه می‌تواند موثر باشد، حضور برند و لوگو شرکت یا سازمان هدیه دهنده در کنار هدیه است. مُهر هر شرکتی بر روی محصولات پارچه‌ای و یا چرمی به راحتی قرار می‌گیرد. با توجه به ویژگی‌های ذکر شده، یکی از محصولاتی که به عنوان هدیه سازمانی پیشنهاد می‌شود انواع محصولات ترمه است. برای معرفی این کالا و مطابقت آن با سلیقه خودتان کافی است کمی بیشتر با آن آشنا شویم.
ترمه، یک بافته سنتی و اصیل ایرانی است که در ابتدای پیدایش به صورت دست‌بافت تولید شده و امروزه به دلیل تقاضای زیاد با ماشین‌های مخصوص بافته می‌شوند. یک ترمه خوب و اصیل دارای تنوع رنگی بالایی بوده و تراکم بافت و جنس نخ مورد استفاده در آن نیز، در این امر دخیل هستند. در زمان گذشته نخ گلابتون که از یک رشته ابریشم و یک رشته طلای نازک تابیده به دور آن تشکیل شده، در ترمه جایگاه ویژه‌ای داشته و امروزه از فلزات نیمه قیمتی و یا بدل نیز استفاده می‌شود. یکی از پرکاربردترین نقوش ترمه، بته‌جقه بوده که نمادی از درخت سرو با سری خمیده از شدت باد و بوران است. با گذشت زمان نقوش فرش نیز در این بافته نفیس دیده می‌شوند.
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد ترمه تنوع قیمتی آن است. چرا که در نوع بافت، تعدد رنگ، جنس نخ، و مواردی دیگر متفاوت بوده و همگی در تعیین قیمت آن موثر هستند. این حسن باعث می‌شود که شما به عنوان مسئول خرید یک سازمان بزرگ، با توجه به سِمَت اشخاص هدیه گیرنده، ترمه‌هایی با قیمت‌های متنوع تهیه کرده و تقدیم مخاطبین خود کنید. تنوع قطع این محصول نیز دست شما را باز خواهد گذاشت. رومیزی‌های یک تکه و یا سه تکه، رانر، سجاده، جانماز و... همگی از نوع مرغوب این دستبافته بوده و قیمت‌های متفاوتی دارند.
در پشت این محصولات آستری از جنس ساتن ابریشم قرار گرفته و علاوه بر تضمین طول عمر ترمه، فضایی برای قرارگیری برند شرکت شما را ایجاد می‌کند.

این محصول بی‌شک انتخابی ماندگار و موردپسند خواهد بود و شرکت شما را با انتخابی خوش‌سلیقه و زیبا‌پسند در یاد‌ها تداعی خواهد کرد.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.