کادو چی بگیرم؟ گوشواره‌ ای اصیل و سبک

کادو چی بگیرم؟ گوشواره‌ ای اصیل و سبک

این هفته تولد بهترین دوستتان است؟ می‌خواهید یک کادو غیرمنتظره برایش بخرید؟ خرید کادو برای بهترین دوست یکی از سخت‎ترین کارهای دنیاست! چون باید به کلی موضوع فکر کرد و موارد زیادی را در نظر گرفت.


کادو چی بگیرم؟
گوشواره‎ای اصیل و سبک

گوشواره یک کادو زیبا و دوست داشتنی است! البته نه هر گوشواره‎ای! یک گوشواره کارِ دست، گوشواره اصیل به سبک سوزن‎دوزی بلوچستان که وقتی نگاهش می‎کنید انگار با نخ‎های رنگی نوعی نقاشی روی پارچه کشیده شده! البته قلم‌موی آن سوزنی است که در دست‌های سوزن دوز قرار دارد. سوزن‎دوزی هنری متعلق به بلوچستان است اما در استان‎های دیگر مثل فارس هم انجام می‎شود. گوشواره‎های سوزن‎دوزی برند آزاد، شکل‎های مختلفی دارند از گوشواره‎های بلند با رنگ‎های شاد و هارمونی‎های زیبا تا گوشواره‎های کوتاه‎تر برای کسانی که مدل‎های کوچک‎تر‎ را بیشتر می‎پسندند.این گوشواره‎ها شکل خلاقانه‎ای دارند و یک اثر هنری متفاوت‎اند. اگر دوست شما یک دختر باذوق، خونگرم، شاد و اهل معاشرت است پس حتما کادوی درستی برایش انتخاب کرده‎اید. گوشواره‎ای که در محل کار، دانشگاه یا مهمانی می‎تواند استایل متفاوت و خاصی به او بدهد.
هدیه دادن نشان دهنده‎ی عشق و توجه ما به طرف مقابل است. شما با کادو دادن یک جفت گوشواره که به صورت خاصی زیبا است، خودتان را در قلب او ماندگار می‎کنید طوری‎ که هر وقت بخواهد از آن استفاده کند، مطمئن باشید، همیشه به یادتان می‌افتد.
حال اگر تصمیم دارید یک هدیه‎ی هنری برایش انتخاب کنید، پس گوشواره سوزن دوزی قرمز رنگ طرح شیرین، بهترین گزینه است. این گوشواره تنها ۱۰ ‎گرم وزن دارد به همین دلیل به راحتی در طول روز می‎توان از آن استفاده کرد. با اضافه کردن یک دستبند سوزن دوزی قرمز رنگ نیز می‎توانید یک ست بسازید و لبخند بزرگ‎تری بر لب‎هایش بیاورید.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.