کادو چی بگیرم؟ سینی سفالی لعاب دار!

کادو چی بگیرم؟ سینی سفالی لعاب دار!

روز مادر یک روز بخصوص است. دوست دارید بدانید چه چیزی برای مادرتان، یار و یاورتان بگیرید که یک لبخند بزرگ روی لب‌هایش بیاورد؟ اگر می‎خواهید بدانید پس با من همراه شوید...


کادو چی بگیرم؟
سینی سفالی لعاب دار!

شاید از بین مهم‎ترین روز‌ها، روز مادر مهم‎ترین باشد.

 مادر یکی از خوب‎های فداکار زندگی ماست. او همیشه لیاقت بهترین‎ها را دارد. اما واقعا چه چیزی می‎تواند یک کادو ایده‌آل برای مادر‌ها باشد؟ یک وسیله کاربردی یا تزئینی؟ یا هردو؟

یک سینی برایش بخرید! نه خنده‌دار نیست! این سینی با بقیه مدل‎ها فرق دارد. فقط کافی است داخلش شیرینی بگذارید تا برایتان دلبری کند. حالا چرا این سینی از بقیه متفاوت است؟ چون یک سینی سفالی است که هر دو دسته‎اش لعاب طلا دارد! این سینی زیبا از خاک رس درست می‎شود و بدنه‎اش را با لعاب‌های رنگی می‎پوشانند و دوباره داخل کوره می‎گذارند. تعداد دفعات پخت آن هم بستگی به تعداد رنگ‎های مورد استفاده‎اش دارد.

برای روز مادر، همه بچه‎ها به دنبال یک کادو خاص هستند و ‎کسی ذهنش به سینی نمی‎رسد! آن هم یک سینی دلبر و کاربردی! مطمئن باشید که مادرتان وقتی این هدیه را ببیند، بقیه‎ی سینی‌هایش را کنار می‏‎گذارد و این یکی گل سر‌سبدش می‎شود! از این سینی می‎شود علاوه بر سرو چای، برای سرو رولت و کاپ کیک‌های کوچولو و خوشمزه هم استفاده کرد.

یک سینی زیبا و کاربردی! حتما مادرتان با غرور برای پذیرایی از دوستانش از آن استفاده خواهد کرد و اگر کسی هم از او بپرسد این را چه کسی برایت خریده، با افتخار نام شما را خواهد گفت.

پپیشنهاد می‎کنم این سینی اصیل سفالی را با یک لیوان سفالی دسته طلا کامل کنید و یک سِت زیبا برایش بسازید.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.