کادو چی بگیرم؟ یک مجسمه با نماد عشق!

کادو چی بگیرم؟ یک مجسمه با نماد عشق!

این هفته سالگرد ازدواج مادر و پدرتان است؟ پس روز مهمی برایشان به حساب می‌آید. دوست دارید تا کادوی شما را باز کردند، چشمهایشان از خوشحالی برق بزند؟ اگر می‎خواهید یک یادگاری به یاد ماندنی برایشان بخرید، پس دنبال ایده‎های خلاقانه بگردید.


کادو چی بگیرم؟
یک مجسمه با نماد عشق!

یک مجسمه چطور است؟‎‎‎‎! یک مجسمه متفاوت از جنس سرامیک که روی ‎آن با لعاب طلا، طرح‎های زیبایی پیاده کرده‎اند! آنچه که این مجسمه را از سایر مجسمه‎ها متمایز می‎کند رنگ دودی آن است که به واسطه لعاب فلزی آن به وجود آمده است. همچنین روی بدنه آن، طرح‎های خوشنویسی و ختایی دارد که زیبایی آن را دو چندان کرده است.

کادویی برای سالگرد ازدواج مادر و پدرمان انتخاب کنیم که تک تک خاطرات زیبایی که در کنار هم داشته‎اند، برایشان تداعی شود. مجسمه آدمک طرح عشق، به هر شکلی که حساب کنید، نماد دوست داشتن و پیمان عشق بستن است چون درواقع دو‌‌ فیگور مرد و زن هستند که به یکدیگر پیوند خورده‎اند. پدر و مادرتان می‎توانند این هدیه را در هر گوشه خانه مثلا داخل اتاق خوابشان بگذارند. اینگونه هر وقت به مجسمه نگاه کنند، یاد شما می‎افتند.

اگر حالا مطمئن شده‎اید که یک سمبل عشق بهترین انتخاب برای هدیه سالگرد ازدواج است پس می‎توانید مجسمه سرامیکی برند چغوک مدل آدمک طرح عشق را انتخاب کنید.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.