هدیه سازمانی هوشمندانه

هدیه سازمانی هوشمندانه

انتخاب هدیه یک سازمان برای کارکنان و مشتریان خود باید هوشمندانه بوده و علاوه بر زیبایی، بهتر است دارای پیام ارتباطی خوبی نیز باشد. هدایای خلاقانه و حاصل کار دست، امکان یک تجربه متفاوت را میان مخاطبان ایجاد کرده و ارزش پیشنهادی منحصر به فردی دارند. در این مقاله دست‌سازه‌های سرامیکی هنرمندان ایرانی برای خرید یک هدیه سازمانی هوشمندانه و متفاوت پیشنهاد می‌گردد. 


هدایای تبلیغاتی یکی از مهم‌ترین عوامل جلب‌توجه مشتریان است که با توجه به انتخاب درست در طراحی و ارسال آن، می‌تواند اثرگذاری مناسبی در به‌خاطر سپاری محصولات و خدمات شرکت داشته باشد. در هدایای تبلیغاتی اندازه و قیمت هدیه آن‌چنان مطرح نیست؛ بلکه هدیه باید به‌گونه‌ای انتخاب گردد که برای مشتریان جنبه کاربردی داشته و همیشه جلوی چشم باشد و راز ماندگاری نیز همین امر است. البته ظاهر زیبا نیز از خصوصیات مهمی است که یک هدیه سازمانی باید دارا باشد.
در انتخاب هدیه سازمانی هوشمندانه مهم‌ترین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است که به یک نفر هدیه نمی‌دهید! اگر شما یک هدیه‌ی مشخص برای یک مرد در نظر بگیرید و تنها او از آن هدیه استفاده کند؛ یک‌بار هدیه‌ داده‌اید؛ اما اگر هدیه‌ای بدهید که او به همسر خود منتقل کند، هم آن مرد احساس می‌کند که هدیه گرفته و هم همسر او خوشحال خواهد بود.

ظروف سرامیکی دست‌ساز برند چغوک یک هدیه سازمانی هوشمندانه و متفاوت بوده که علاوه بر قیمت مناسب بسیار زیبا و پرکاربرد است.

شکلات خوری و شیرینی‌خوری از ظروفی است که علاوه بر اینکه در شرکت‌ها و ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ در منزل نیز کاربرد داشته و مخاطبین می‌توانند آن را به منزل نیز منتقل نمایند.
 این ظروف سرامیکی پیشنهادی، شکلات خوری سرامیکی برند چغوک و شیرینی خوری سرامیکی برند چغوک است که دارای نقوش خوشنویسی و پرنده با لعاب طلا بوده و نظر همه را به خود جلب می‌نماید.

نکته آخر، ثبت ‌نامِ شرکت شماست؛ که به چند روش می‌توانید ماندگار شوید.

ارزان‌ترین روش، همراه کردن یک کارت با لوگو و نام شرکت بوده که بهتر است توسط مدیرعامل مهر و امضا گردد. البته اگر نام فرد هدیه گیرنده بر روی کارت درج گردد و جمله‌ای دست‌نویس نیز به متن اضافه گردد، بیشتر موردتوجه قرار خواهد گرفت.
روش کمی گران‌تر این است که نام و لوگوی خود را روی بسته‌بندی حک کنید تا هم مشخصات خود را در ذهن گیرنده ماندگار کنید و هم گیرنده درنهایت بتواند از هدیه‌ی شما به‌راحتی استفاده کند.
روش گران‌تر اما اثربخش‌تر در مورد افراد خاصی که برای شما مهم‌تر هستند، حک کردن نام و مشخصات خود بر روی محصول است. هزینه‌ی این روش به میزان قابل‌توجهی بالاتر بوده اما تقریباً این تضمین وجود دارد که هدیه‌ی شما هرگز کنار گذاشته نشده و به فرد دیگری هدیه نخواهد شد.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.