یک پیشنهاد احساسی برای هدیه سازمانی

یک پیشنهاد احساسی برای هدیه سازمانی

هدیه، وسیله‌ای است برای برقراری ارتباط احساسی با اطرافیان در سطوح مختلفی از روابط. این وسیله می‌تواند از سرِ اَدای وظیفه و احترام انتخاب شود و یا این‌که آگاهانه و حسی. در حالت دوم علاوه بر خشنودی هدیه‌گیرنده، شخص هدیه‌دهنده نیز خوشحال خواهد شد. چرا که یک هدیه با دخالت سلیقه، می‌تواند حس‌برانگیز باشد.


هدیه سازمانی یک تفاوت بزرگ با هدیه معمولی دارد و آن هم تعدادش است. خرید هدیه سازمانی برای یک مجموعه نیاز به انتخابی دقیق دارد و بدین منظور باید به مواردی توجه داشت:

  • زیبا بودن
  • کاربردی بودن
  • ماندگار و منحصر به فرد بودن
  • مقرون به صرفه بودن در تعداد بالا
  • دخیل بودن سلیقه شخصی برای انتخاب آن 

شاید در نگاه اول تمام این ویژگی‌ها در یک کالای مناسب نگنجد اما با کمی درایت می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. هنر دست همیشه از نظر همه با ارزش و ماندگار بوده و مورد تحسین است. انتخاب یک کالای صنایع دستی به عنوان هدیه حسن سلیقه و احساسی بودن شما را به شخص مقابل منتقل کرده و شخصیتتان را مورد ستایش قرار می‌دهد.


اگر به فکر یک هدیه احساسی برای یک مجموعه بزرگ هستید می‌توانید یک کالای هنری انتخاب کنید.


شاید تصور شما از هدیه هنری یک کالای آنتیک و گران‌قیمت باشد اما دست نگه دارید. سفره‌های قلمکار یکی از محصولات صنایع دستی اصفهان بوده که سال‌هاست به شیوه سنتی تولید شده و جذابیت خاص خود را دارد. این محصول قطعه‌ای پارچه است که حاشیه آن با منگوله‌های کوچک دوردوزی شده است. روی آن با استفاده از مهرهای دست‌ساز چوبی و فلزی و رنگ‌های بازیک و شیمیایی مخصوص پارچه ضرب خورده و طرح مورد نظر در واگیره‌های منظم تکرار می‌شود. تا جایی که تمام سطح پارچه را پوشش می‌دهد. در نمونه‌های تک‌رنگ گاهی از چند مهر استفاده شده و یک درمیان روی پارچه قرار گرفته با هم یک واگیره را تشکیل می‌دهند. ضرب مهرها در قسمت حاشیه از یک گوشه آغاز شده و دور پارچه را می‌گردند و دوباره در نقطه آغاز به پایان می‌رسد. این حرکت در قسمت میانی، از مرکز پارچه شروع شده و در حرکتی دورانی کل سطح پارچه را پوشش می‌دهد. پارچه‌های قلمکار در نمونه‌های چند رنگ نیز به همین شیوه تولید می‌شوند. با این تفاوت که رنگ‌های مختلف در لایه‌های مختلف بر روی هم قرار گرفته و تعداد رنگ‌های موجود و نقش مهر، دفعات ضرب مهر را تعیین می‌کند. با توجه به پرکار بودن پارچه، جنس پارچه، قطع و کارایی آن، قیمت این محصول متنوع خواهد بود. پارچه‌های قلمکار برند زابلیان در سایت چونک تنوع رنگی و کاربردی بالایی دارد. رومیزی، سفره، سجاده و جانماز همگی با قیمت‌های مناسب کار دست بوده و یک کالای هنری، اصیل و ماندگار محسوب می‌شوند. چاپ قلمکار هنر دست هنرمندان اصفهان بوده و رنگ و طرح آن حال و هوای چیدمان شما را رویایی می‌کند. سایت چونک با یکی از بهترین تولیدکنندگان این محصول همکاری می‌کند. برند زابلیان اسپادانا بیش از یک قرن به صورت نسل به نسل در این هنر-صنعت فعالیت کرده و کیفیت چاپشان مشهور است.

این محصولات بی‌شک انتخابی مناسب برای مجموعه‌هایی بزرگ هم‌چون، سازمان تبلیغات اسلامی، ادارات دولتی، بانک‌ها،... خواهد بود.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.