ماندگارترین هدیه سازمانی

ماندگارترین هدیه سازمانی

هدایای سازمانی لزوماً نباید گران یا منحصر به فرد باشند تا مشتریان را تحت تأثیر قرار دهند. یک هدیه اگر درست انتخاب شود؛ حتی با هزینه‌ای کم می‌تواند تأثیرگذاری بالایی داشته باشد. در این مقاله با محصولات چرمی به‌عنوان یک هدیه سازمانی ماندگار آشنا شوید.


همیشه یکی از دغدغه‌های سازمان‌ها انتخاب هدیه‌ای مناسب برای معرفی و تبلیغات است. به صورت سنتی، بسیاری از سازمان‌ها، سررسید، انواع خودکار، ساعت، تقویم، جاسوییچی و فلش مموری را به مشتریان، کارمندان و شرکای تجاری خود هدیه می‌دهند. این‌گونه هدایا خیلی سریع لابه لای هدایای سایر شرکت‎ها گم شده و یا به افراد دیگر هدیه خواهند شد.

چگونه می‌توانیم یک هدیه سازمانی مناسب انتخاب کنیم؟

اولین نکته در انتخاب هدیه سازمانی مناسب، ماندگار بودن آن هدیه است. اما منظور از ماندگاری چیست؟ ماندگاری هم به معنی دوام کالا و هم به معنای این است که به صورت روزمره مورد استفاده قرار گرفته تا همیشه دیده شود.

نکته‌ی دومی که باید مدنظر داشته باشیم این است که هدایای گران قیمت انتخاب نکنیم. هدیه گران، الزاماً حس خوبی به گیرنده القا نکرده و به دلیل اینکه گیرنده بلافاصله ترغیب شده تا ارزش هدیه تبلیغاتی شما را با ارزش خدمات خود مقایسه کند، توصیه نمی‌شود.
نکته‌ی مهمی که به‌عنوان سومین مطلب باید مورد توجه قرار گیرد، کاربردی بودنِ هدیه سازمانی است.

چرم یک هدیه سازمانی با قیمت مناسب، ماندگار و کاربردی است.

اما چرا چرم هدیه‌ای ماندگار است؟

1) چرم به دلیل دوام و جنسی که دارد، همیشه نقش مهمی در زندگی بشر از دوران کهن تا به امروز داشته است.
2) چرم برای استفاده روزمره، سال‎ها قابل استفاده بوده و به دلیل کاربردی بودن محصولات چرمی همیشه همراه افراد است.

آیا محصولات چرمی برای هدیه سازمانی مناسب است؟

در واقع چرم یک هدیه محافظه‌کارانه بوده که همه افراد با سلیقه‌های مختلف آن را می‌پسندند. محصولات چرمی به علت نفیس و سنتی بودن همیشه به‌عنوان یک هدیه باارزش محسوب شده و به همین علت سازمان‌ها در بیشتر موارد در مراسم بزرگداشت، اعیاد، همایش‌ها و نمایشگاه‌ها به مشتریان و میهمانان خود آن را هدیه می‌دهند. این محصولات تنوع زیادی داشته و علاوه بر قیمت مناسب انواع مختلفی دارند. به عنوان مثال، اگر یک کیف اداری یا دوشی برای شما کمی گران است می‌توانید کیف پول چرم را انتخاب کنید.

چرم هدیه‌ای لوکس، نفیس، بادوام و با قیمتی مناسب است.

محصولات چرمی چونک شامل انواع کیف دوشی، کیف‌دستی و کیف پول زنانه و مردانه است که با کیفیت بالا عرضه می‌گردند. کیف از ملزومات پرکاربرد و مورد استفاده روزمره بوده که علاوه بر ظاهر شیک، برای همه سنین و همه استایل‌‌ها مناسب است.

برند چیستا با تولید کیف‌های دوشی و کیف پول چرم در دو نوع زنانه و مردانه از برندهای مطرح در زمینه تولید چرم دست ساز است. این برند با استفاده از چرم طبیعی گاوی و با طراحی ساده و کاربردی، محصولات چرمی سبک و زیبایی را طراحی و تولید می‌کند. 

برند رومی نیز با تلفیق چرم و برزنت محصولات متنوع چرمی داشته که با استفاده از چرم طبیعی گاوی و با طراحی ساده و کاربردی، محصولات چرمی خاص و زیبایی را خلق می‌کند که با چرخ صنعتی دوخته می‌شوند. این برند، تلفیقی حرفه‌ای از زیبایی و عملکرد در سطح بالایی از کیفیت ارائه کرده و اکنون با افتخار در معرض دید مشتریان قرار گرفته است.

برند چیستا و برند رومی با داشتن نشان ملی صنایع دستی، در تولید مصنوعات چرمی دست ساز بسیار معتبر بوده و سعی در حفظ هنر قدیمی و دیرینه سِراجی دارند.

همیشه به یاد داشته باشید که ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین هدیه سازمانی، زمانی که درست انتخاب شود، می‌تواند تأثیرگذاری قدرتمندی داشته باشد.

سازمان‌ها می‌توانند انواع هدایای تبلیغاتی را با چاپ و یا حک نام شرکت، لوگو، شعار و جزئیات تماس، سفارشی و اختصاصی کنند. به ‌این ‌ترتیب هدایا به بیلبوردهای سیاری تبدیل می‌شوند که این قابلیت را خواهند داشت تا در هر مکانی که مخاطب شما قرار دارد، شرکت یا سازمان شما را تبلیغ کنند.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.