قفس و پرنده کادو بده!

قفس و پرنده کادو بده!

دل‌تان هوای دوستتان را کرده است؟ دل تنگش هستید؟ چرا با یک هدیه به دیدنش نمی‌روید؟ داشتن یک دوست خوب برای هر کسی ارزشمند است. دوستی که کنار او احساس آرامش و انرژی کنید و حضور گرمش برایتان مایه دلگرمی باشد. قدر این داشته خود را بدانید...


سلام! حالتان چطور است؟ من یک قفس هستم. یک مجسمه از جنس برنج که با تکنیک ریخته‎گری متولد شده‌ام و هیچ گونه ناخالصی ندارم. بدن من با پولیش نرم پرداخت شده و صیقلی و براق هستم. هیچ روکش و رنگی ندارم و وقتی مرا لمس کنید، خنکی مطلوبی به شما منتقل می‌کنم. لطفا زیاد به من دست نزنید چون کدر می‌شوم و شفافیت اولیه‌ام از بین می‌رود. اما نگران نباشید! برای تمیز کردنم فقط باید مرا بشویید تا شفافیت اولیه‌ام بازگردد. اگر هم خط و خشی رویم افتاد با جلاسنج و پنبه‌، پولیش ملایمی بر رویم بکشید.

من یک اثر زیبا و هنرمندانه‎ام که از قفسی بدون در و پرنده‌ای رها که بر سرم نشسته است، تشکیل شده‎ام. من در دو سایز بزرگ و کوچک موجود هستم و می‌توانید مرا در هر گوشه از خانه برای دکور بگذارید.

حالا که با من آشنا شدید، دوستم را هم به شما معرفی می‌کنم چون می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای هدیه به یک دوست باشد. او یک کبوتر سرامیکی از برند چغوک با مدل‌ها و رنگ‌های مختلف است و همین ویژگی از نکاتی است که موجب محبوبیتش شده است. اگر دنبال هدیه‎ای هستید که دارای تنوع باشد باید او را انتخاب کنید.

کادو چی بگیرم؟
این کبوتر دارای لعاب طلا قابل شستشو است و بر روی بدنه‎اش ترک‎هایی دارد که به زیبایی‌اش می‌افزایند. در این مدل، با خط ثلث و حروف فارسی، بدنش تزئین شده است.

مدل دیگرش بدنه‎ای با لعاب سفید رنگ دارد که سر و گردنش لعاب فیروزه‌ای رنگ، کار شده و اشعار مولانا با خط ثلث برای تزئینش به کار رفته است. سومین مدل او، لعاب طلا و تَرَکی است که این بار بر روی آن جمله «بسم الله الرحمن الرحیم» به رنگ فیروزه‌ای بر روی زمینه مشکی با خطِ ثلث نوشته شده است. چهارمین مدل نیز، لعاب لاجوردی رنگ بر تن پوشیده‌ شده و سر و گردنش از لعاب طلا است که با جمله‌ی «الحمدلله» تزئین شده است. در همه انواع گفته شده مدل‌های سرش متفاوت است و رو به پایین یا برگشته ساخته شده است.

پرنده، در عرفان اسلامی، نماد روح یا جان انسان است و به نظرم این هدیه، به جز جنبه زیبایی می‎تواند هدیه‎ای معنا گرا هم باشد.شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.