شرایط پرداخت و ارسال سفارشات چونک :

خرسندیم که وبسایت چونک را به‌عنوان بستری امن برای ثبت سفارش‌ها و خریدهای خود انتخاب نموده‌اید.

شرایط ارسال سفارشات :

جهت سفارش محصول موردنظر، ابتدا با یک حساب کاربری ثبت‌نام نموده، محصول مورد نظر را با توجه به هریک از موارد قیمت، نوع کاربری، تفکیک فضا، رشته هنری و ... انتخاب کرده و سپس به سبد خرید خود اضافه نمایید. در مرحله بعد اطلاعات پستی خود را به‌طور کامل وارد نموده و پس از تایید آن‌ها وارد مرحله پرداخت شوید. وارد نمودن شماره همراه، کد ملی و کدپستی در فرآیند خرید جزو موارد الزامی است.  همچنین شما می‌توانید نام و آدرس دیگری را بجز آدرس خودتان، جهت تحویل سفارش معرفی نمایید که در اینصورت ارایه کارت شناسایی در زمان تحویل امری ضروری خواهد بود. پس از پرداخت و نهایی شدن فرآیند خرید، سفارش شما توسط  چونک تایید شده و وارد مرحله پردازش انبار خواهد شد. در این مرحله سفارش ثبت شده پردازش، بسته‌بندی و آماده ارسال می‌گردد.

شایان ذکر است در تمامی مراحل پردازش سفارش، پیامک‌های چونک جهت اطلاع‌رسانی به شما عزیزان ارسال می‌شود.

ارسال‌ سفارش‌های چونک از دو روش ارسال با پست و ارسال با پیک صورت می‌گیرد. در مورد سفارش‌های تهران، امکان انتخاب زمان تحویل براساس جدول زمان‌بندی موجود در وب‌سایت یا تماس با مرکز پشتیبانی جهت هماهنگی وجود داشته و شما می‌توانید بر آن اساس نسبت به انتخاب دقیق روز تحویل اقدام نمایید. قابل ذکر است مشتریان تهران هنگام تحویل سفارش موظف به تایید برگه تحویل ارایه شده توسط مامور پیک هستند. 

مشتریان شهرستان نیز ظرف 48-72 ساعت کاری سفارش خود را از طریق سیستم‌های ارسال مثل پست ایران تحویل خواهند گرفت.

هزینه ارسال برای سفارش‌های استان تهران 4000 تومان و برای شهرستان نیز 8000 تومان بوده که ممکن است در ایام مختلف سایت یا در جشنواره‌های مختلف فروش تغییر کند.

برای کالاهایی که ابعاد بزرگ و وزن زیادی داشته و قابلیت ارسال با پست را ندارند، سفارش از طریق باربری ارسال شده و هزینه حمل متناسب با حجم کالا توسط شرکت حمل کننده تعیین خواهد شد.

نکته قابل توجه اینکه هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای 100 هزار تومان رایگان خواهد بود که ممکن است در ایام مختلف سایت یا در جشنواره‌های مختلف تغییر کند.

 

شرایط پرداخت سفارشات :

روش‌های پرداخت در چونک به‌ چهار صورت پرداخت آنلاین، پرداخت در محل، واریز به شماره حساب/ شماره شبا و کارت به کارت امکان‌پذیر است. همکاران ما پس از تایید پرداخت در اسرع وقت سفارش شما را پردازش کرده و ارسال آن را در اولین فرصت ممکن به جریان می‌اندازند. در تمامی مراحل از زمان ثبت سفارش تا زمان تحویل، مشتریان از طریق پیامکی که از جانب چونک ارسال می‌شود با ما در ارتباط خواهند بود.
در صورتیکه قصد پرداخت آنلاین را داشته و سفارش خود را تا حداکثر 24 ساعت پس از ثبت نهایی پرداخت نکنید، سفارش شما لغو شده و ضروری است مجددا نسبت به انجام مراحل سفارش اقدام فرمایید.
برای سفارش‌هایی که قرار است به‌صورت پرداخت در محل تسویه ‌شوند، در صورت عدم پرداخت در زمان تحویل یا عدم حضور در محل، سفارش شما برگشت خورده و حداکثر 48 ساعت فرصت دارید سفارش خود را نهایی و پرداخت نمایید،  در غیر اینصورت سفارش شما از مرحله پردازش‌های انبار حذف شده و ضروری است مجددا نسبت به انجام مراحل سفارش اقدام فرمایید.

شماره حساب رسمی چونک جهت واریز وجوه سفارشات مشتریان عزیز بدین شرح است : 8225664379 بانک ملت

همچنین شماره کارت رسمی چونک جهت رفاه حال شما عزیزان در پرداخت وجوه سفارشات بدین شرح است :

6104337643697095 بانک ملت به نام هنر و فناوری آوازه ایرانیان

 

ارتباط با چونک

در صورتیکه هرگونه سوال یا پیشنهاد در ارتباط با شرایط پرداخت و ارسال چونک دارید آن را از طریق ایمیل چونک به‌نشانی زیر با ما در میان بگذارید:

support@choonak.com

 

 

 

عضویت در خبرنامه چونک